Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Taura Whakamahana Paipa Wairewa Haina |
| Rauemi | Rapa silicone |
| Rahi | 5*7mm |
| Te roa o te whakamahana | 0.5M-20M |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whakamahana paipa waikeri |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ko te mana o te Haina Drain Pipe Heating Cable he 40W/M, ka taea hoki te hanga i ētahi atu mana, pēnei i te 20W/M, 50W/M, me ētahi atu. Ā, ko te roa owhakamahana paipa waikerikia 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, me ētahi atu. Ko te mea roa rawa ka taea te hanga kia 20M. Ko te mōkihi owhakamahana raina waikeriKotahi te whakamahana me te putea whakawhitinga kotahi, he nui ake i te 500 nga putea kua whakaritea mo ia roa. | |
Whirihoranga Hua
Ko ngā taura whakamahana paipa whakaheke wai o Haina e whakamahia ana hei tiaki i ngā paipa mai i te hukapapa, engari ka taea hoki te whakamahi hei pupuri i te pāmahana. Ko te whakamarumaru e whakaratohia ana e te rapa silicone tino ngāwari, he pāmahana teitei, e ngāwari ai te whakamahi i te whakamahana.
Ka taea e te whakamahana paipa whakaheke wai rapa silicone te hanga i tētahi nui o te wera ki waho o te paipa hei ārai i te hukapapa o te paipa. Ka taea te whakahaere aunoa i te whakamahana paipa whakaheke wai, ka whakatuwherahia, ka kati rānei i runga i te huringa pāmahana, hei penapena hiko, hei whakarite hoki i te rere pai o te paipa. Hei tāpiri, me whakapakari anō hoki te pūnaha whakaheke wai o te paipa rokiroki matao. I te takurua, ka taea te hukapapa o te wai i roto i te pūnaha whakaheke wai nā te pāmahana iti, ka hanga he poraka hukapapa ka ārai i ngā paipa, ka kore ai e pai te whakaheke wai. Hei ārai i tēnei, ka whakamahanahia te pūnaha whakaheke wai kia noho wai tonu te wai i roto i te pūnaha whakaheke wai kia pai ai te whakaheke wai.
Ngā Āhuatanga o te Hua
1. Hoahoa ātete wai:kia mōhio ai koe ka taea e te whitiki whakamahana te mahi haumaru i roto i te taiao makuku, hei ārai i te ara iahiko poto me te kino .
2. Ārai paparua:ka whakarato i te tiakitanga haumaru tāpiri,ka whakaiti i te mōrearea o te turuturu o te au.
3. Ngā hononga i hangaia:Me whakarite kia pai te hiri me te pakari o te wāhanga hono o te whitiki whakamahana.
4. Ārai rapa silicone:e tika ana mō te whānuitanga o te pāmahana, mai i te -60℃ ki te +200℃, e tika ana mō ngā momo taiao uaua.
5. Rauemi tinana whakamahana:he mea whakamahi i te nikara-konukōmiuma, i te parahi-nikara rānei, he pai te kawe hiko o ēnei rauemi, ā, he ātete ki te pāmahana teitei.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














