Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whitiki Whakamahana Paipa Waipuke Haina |
| Rauemi | Rapa silicone |
| Rahi | 5*7mm |
| Te roa o te whakamahana | 0.5M-20M |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whakamahana paipa waikeri |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ko te kaha o te whitiki whakamahana paipa waikeri he 40W/M, ka taea hoki te hanga i ētahi atu mana, pēnei i te 20W/M, 50W/M, me ētahi atu. Ā, ko te roa o te whakamahana paipa waikeri he 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, me ētahi atu. Ko te mea roa rawa ka taea te hanga 20M. Ko te mōkihi owhakamahana raina waikeriKotahi te whakamahana me te putea whakawhitinga kotahi, he nui ake i te 500 nga putea kua whakaritea mo ia roa. | |
Whirihoranga Hua
He tohunga te whakamahana JINGWEI ki te hanga owhakamahana paipa waikeri rapa silicone, te whakamahana whakarewa, te huānga whakamahana oumu, te papa whakamahana silicone, me ētahi atu, he pai te mahi ā-wai, ka taea te whakamahi mō:
1. Ka taea te whakamahana, te whakaranu me te tiaki wera o ngā paipa, ngā tāke, ngā pourewa me ngā tāke o ngā taputapu ahumahi i roto i ngā wā hau haukū me te kore-pahūtanga ka taea te takai tika ki te mata o te wāhanga wera ina whakamahia;
2. Te whakamahana āwhina o ngā pūwero tiaki me te hauhautanga, ngā motuka, ngā papu ruku me ētahi atu taputapu;
3. Ngā taputapu hauora pēnei i te tātari toto, te whakamahana ngongo whakamātautau, te kākahu tiaki tinana, ngā whitiki whakaitiiti hei whakakapi i te wera, me ētahi atu. Ko ā mātou hua whakamahana hiko silicone matua, he taumata ngaio ahurei ake.
Tewhakamahana paipa whakaheke mana pumauHe mea hanga te nuinga mai i te waea whakamahana hiko koranu me te rapa silicone he kakahu whakamarumaru pāmahana teitei, he tere te wera, he ōrite te pāmahana, he pai te pai o te wera, he pakari, e rite ana ki te paerewa ātete ahi UL 94-V0 o te United States, he ngāwari ki te whakamahi, he roa te ora haumaru tae atu ki te tekau tau, kāore e ngāwari ki te koroheke.
Ngā Āhuatanga o te Hua
Ngā painga owhitiki whakamahana i roto i te paipa waikeriKo ētahi o ngā whakamahinga ko te ārai i te pakaru o ngā paipa, te whakapai ake i te rere o te waipara, te pupuri i te paipa kia kaua e āraia, te whakaroa i te roa o te ora o te paipa, te whakaiti i ngā utu tiaki, te whakapai ake i te whai huatanga o te maimoatanga waipara, me ētahi atu. Ina koa i te takurua makariri, he ngāwari te tio o te wai i roto i te paipa waipara, ā, ka pakaru te paipa.tewhitiki whakamahana paipa waikerika taea te whakamahi hei whakamahana i te paipa paru, hei karo i te hukapapa, hei ārai hoki i te pakaru o te paipa. Hei tāpiri, ko tewhakamahana raina paipa waikeriHe ngāwari te tāuta me te tiaki, mā te whakamahi i ngā taputapu motuhake mō te tāutanga me te tiaki, he ngāwari ki te whakahaere, nā te mea he ngāwari te hanganga, he iti te rahi, he māmā te taumaha, he tino watea, he tere hoki te tāutanga me te tiaki.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














