| Ingoa Huawhenua | He whakamahana wai rumaki hiko o te wheketere Haina |
| Rauemi ngongo | kowiri tira 304, kowiri tira 201 |
| Te whānui o te ngongo | 10mm |
| Ngaohiko | 220V/380V |
| Mana | 4kw, 6kw, 9kw, 12kw, me ētahi atu. |
| Roa | 200mm, 250mm, 300mm, me ētahi atu. |
| Ngā wāhanga whakamahana | kotahi te whakamahana me te kotahi te gasket me te taupoki tiaki kirihou |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ko te whakamahana Jingwei te kaihanga, ka taea te whakarite i tā mātou whakamahana rumaki ngongo katoa kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki, me whakamōhio mai ki a mātou i mua i te uiuinga mō ngā tono motuhake. Kua whakarārangihia e mātou ētahi o ngā whakaritenga paerewa o te whakamahana rumaki wai, tēnā tirohia mai, ka pātai atu ki a mātou! | |
Ko te whakamahana wai rumaki flange e mōhiotia ana ko te ngongo wera hiko flange (e mōhiotia ana ko te whakamahana hiko mono-roto), he huānga whakamahana hiko ngongo-U te whakamahinga, he maha ngā paipa wera hiko āhua-U e whakapirihia ana ki te whakamahana pokapū flange, e ai ki ngā whakaritenga hoahoa pāpāho rerekē, e ai ki ngā whakaritenga whirihoranga mana i huihuia ki te taupoki flange, ka whakaurua ki roto i te rauemi hei whakamahana. He nui te wera e tukuna ana e te huānga whakamahana ka tukuna ki te reo wera hei whakanui ake i te pāmahana o te reo hei whakatutuki i ngā whakaritenga tukanga e hiahiatia ana, e whakamahia ana mō te whakamahana i roto i ngā tāke otinga tuwhera me te kati me ngā pūnaha porowhita/porowhita.
Ko te whakamahana rumaki pūwero e kiia ana ko te ngongo whakamahana kurupae, he mea hanga mai i te 1, 2, 3, te maha rānei o ngā ngongo āhua-U e toru e mau ana ki te pūwero. Nā te pai o te wera me te ngāwari o te tāutanga, he maha ngā wā e whakamahia ana mō te whakamahana i ngā tāke wai, i ngā tāke hinu me ngā poiha. Ahakoa he uaua te āhua o te ngongo whakamahana hiko pūwero, he māmā noa te tāuta. I tēnei rā, me titiro tātou ki te tikanga tāutanga o ngā paipa whakamahana hiko pūwero. E rua ngā momo o ngā paipa whakamahana hiko pūwero: te pūwero papatahi me te pūwero waea, ā, e rua ngā momo o te pūwero waea: te waea me te taura waea whakamuri.
1. Ngongo whakamahana papatahi
A. Tuatahi, tapahia he kōhao ki roto i te ipu whakamahana. (Ko te whānui o te kōhao he nui ake i te whānui o waho o te paipa whakamahana flange)
B, kātahi ka whakarewahia te pūwero o waho ki waho o te kōhao. (Ko te whānui o te pūwero o waho he ōrite ki te whānui o te kōhao whakatuwheratanga)
C, kātahi ka whakarewahia te flange matua ki te pūwero o waho. (Ka taurite te flange matua ki te flange i runga ake i te paipa whakamahana)
D. Hei whakamutunga, ka mau te flange i runga i te paipa whakamahana flange me te flange whaea ki ngā tīwiri, ā, kei te pai te mowhiti hiri i waenganui.
2. te miro o te flange
(1). whakamahana rumaki hiko here waea
A. Tuatahi, tapahia he kōhao ki roto i te ipu whakamahana.
B. Whakapirihia te mowhiti uwha ki waho o te kōhao. (Kua honoa te mowhiti uwha ki te whitiki miro o te paipa whakamahana)
C, hei whakamutunga, takai tika te paipa wera hiko ki te mowhiti niho whaea.
(2). whakamahana ngongo whakamuri whakamuri
A. Tuatahi, tapahia he kōhao ki roto i te ipu whakamahana. (He rite te whānui o te kōhao ki te whānui o te miro o te ngongo whakamahana)
B, kātahi ka kuhua te wāhanga miro o te paipa wera hiko flange waea whakamuri mā roto i te ipu.
C, hei whakamutunga, whakamahia te nati hex hei whakawiri i te miro o te paipa wera hiko hei hiri i te mowhiti.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
















