Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whitiki Whakamahana Pīni Kāinga Whakapūkara |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Mana | 20-25W |
| Ngaohiko | 110-230V |
| Rauemi | rapa silicone |
| Whānui o te whitiki | 14mm me te 20mm |
| Te roa o te whitiki | 900mm |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | whakamahana pia kāinga |
| Te roa o te waea mata | 1900mm |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ngā Whakaaetanga | CE |
| Mono | USA, Euro, UK, Ahitereiria, me ētahi atu. |
| Tewhitiki whakamahana pia kāingaKo te whānui he 14mm me te 20mm, ko te roa o te whitiki he 900mm, ko te roa o te raina hiko he 1900mm. Ka taea te whiriwhiri i te mono mai i te USA, UK, Euro, Ahitereiria, me ētahi atu. Tewhitiki whakamahana pia kāingaka taea te tāpiri i te whakamahana whakamahana, te whakamahana whakamahana rānei, ka tāpirihia hoki te rīpene pāmahana i te wā e whakamahia ana. | |
Whirihoranga Hua
Ka taea te whakamahi i te whitiki whakamahana pia whakapūkara hei whakamahana i tō pia kāinga ki te pāmahana tika ina tino makariri rawa te pāmahana rūma.Takaia noa te whitiki pia ki tō peere pia, ki tō demijohn rānei, ka mono mai.Ka taea te whakamahi i tēnei whitiki pia taunga whānui ki runga i ngā oko whakapūkara rerekē te rahi.
He pai rawa ēnei mō ngā marama hotoke ina ka makariri haere pea te whare.
Ka wera te whitiki pia i te pāmahana pumau, ā, e 25 watts te kaha e whakamahia ana. Whakamahia tahi me te inemahana.
Mena he tino makariri, whakatakotoria te whitiki whakapūkara ki te taha o raro o te mīhini whakapūkara (tata ki te 5-10 henimita mai i te raro). Mena he iti noa te wera e hiahiatia ana e tō waina, e tō pia rānei e whakapūkara ana, whakatakotoria kia 5-10 henimita ki raro i te tihi o te wai whakapūkara. Me whakamātau pea koe i te tūranga o ngā whitiki i runga i tō mīhini whakapūkara kia tika ai te pāmahana. Tīmata tonu mai i te tihi, ā, me whakaheke haere i te whitiki i roto i ngā haora 24 kia tae rā anō ki te pāmahana whakapūkara e hiahiatia ana.
Whakatakotoria noa te whitiki pia ki te raro o te oko hei whakamahana i te pia ki te pāmahana tika.
He whakamahana pia kāingaKo te whānui o te 14mm me te 20mm, e tika ana mō ngā momo ipu hanga pia; Waihoki, ko te whitiki whakamahana he 900mm te roa, ā, ko te taura he 1900mm te roa, ā, e tika ana mō ngā mīhini whakapūkara kirihou 7 ki te 8 karani, ngā mīhini whakapūkara kirihou 6 karani rānei.
Ka taea te tākai i te kete o te whakamahana pia kāinga ki roto i te putea mārama, i te putea kāri tā, i te pouaka rānei. He MOQ te putea kāri tā (500pcs) me te pouaka (500pcs), ko te kete paerewa he kotahi te whakamahana me te putea poly mārama kotahi.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














