| Ingoa Huawhenua | Ngā Kaihanga Huānga Whakamahana Ouma Ngaruiti o Haina |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Ouma |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tewāhanga whakamahana oumue whakamahia ana mō te ngaruiti, te oumu, te paraharaha hiko. Ka taea te whakarite i te āhua o te whakamahana oumu kia rite ki ngā tuhi, ki ngā tauira rānei a te kiritaki. Ka taea te whiriwhiri i te whānui o te ngongo: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm rānei. Ko JINGWEI HEATER te wheketere ngongo whakamahana ngaio, te ngaohiko me te mana owāhanga whakamahana oumuka taea te whakarite kia rite ki te hiahia. Ā, ka taea te whakamahana i te ngongo huānga whakamahana oumu, ka kakariki pouri te tae o te ngongo i muri i te whakamahana. He maha ā mātou momo tauira kāpeka, ki te hiahia koe ki te tāpiri i te kāpeka, me tuku mai e koe te tau tauira ki a mātou i te tuatahi. | |
Ngongo whakamahana oumuhe momo huānga whakamahana hiko, e whakamahia whānuitia ana i roto i ngā momo taputapu whakamahana katoa, tae atu ki te oumu, te whakamaroke, te whakamahana me ētahi atu. Ko tengā wāhanga whakamahana oumu ngaruitihe mea hanga ki te kowiri tira, ka tohatohahia te waea koranu hiko porowhita (pērā i te nikara-konukōmiuma, te koranu rino-konukōmiuma) i te tuaka pokapū o te ngongo. Ka whakakiia te āputa ki te paura konupūmā waikura tioata me te whakamarumaru pai me te kawe wera. Ko tēneihuānga whakamahana ngongo hikohe āhuatanga o te hanganga māmā, te kaha miihini teitei, te pai o te wera, te haumaru me te pono, te tāutanga ngāwari, te roa o te ora ratonga, me ētahi atu. Ko tengongo whakamahana hikoHe pai mō ngā momo tāke tote, tāke, tāke hinu, tāke waikawa me te kawakore katoa, oumu rewa whakarewa ka taea te whakarewa, oumu whakamahana hau, oumu whakamaroke, mate pēhi wera me ētahi atu taputapu.
1. Te mātāpono whiriwhiri o te paipa: te ātete pāmahana, te ātete waikura.
2. Kōwhiringa o te waea ātete: Cr20Ni80
3. Kōwhiringa o te paura konupora waikura: paura konupora waikura kounga ahumahi
4. Kōwhiringa o ngā rauemi hiri: hinu silicone +704 hiri
5. I roto i ngā āhuatanga e pā ana ki te kounga o te ngongo whakamahana hiko kowiri tira 380V, he mea tino nui te kounga o te rauemi.
6. Ko te whiriwhiri tika i ngā rauemi mata mō ngā paipa wera hiko te kaupapa matua o te whakarite i te kounga ongā paipa wera hiko.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














