Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Huānga Whakamahana Oumu Haina |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Ouma |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tewāhanga whakamahana oumue whakamahia ana mō te ngaruiti, te oumu, te paraharaha hiko. Ka taea te whakarite i te āhua o te whakamahana oumu kia rite ki ngā tuhi, ki ngā tauira rānei a te kiritaki. Ka taea te whiriwhiri i te whānui o te ngongo: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm rānei. Ko JINGWEI HEATER te wheketere ngongo whakamahana ngaio, te ngaohiko me te mana owāhanga whakamahana oumuka taea te whakarite kia rite ki te hiahia. Ā, ka taea te whakamahana i te ngongo huānga whakamahana oumu, ka kakariki pouri te tae o te ngongo i muri i te whakamahana. He maha ā mātou momo tauira kāpeka, ki te hiahia koe ki te tāpiri i te kāpeka, me tuku mai e koe te tau tauira ki a mātou i te tuatahi. | |
Whirihoranga Hua
He mea hanga te wāhanga whakamahana oumu tunutunu ki te ngongo whakarewa hei anga. Ka tohatohahia ngā waea koranu whakamahana hiko porowhita (koranu nikara-konukōmiuma, koranu rino-konukōmiuma) i te tuaka pokapū o te ngongo. Ka whakakīia, ka whakakīia hoki ngā āputa ki te onepu konukōmiuma me te whakamarumaru pai me te kawe wera. He mea hanga ngā pito e rua o te pūwero ki te kiripaka, ki te hiri uku rānei. Ko te wāhanga whakamahana oumu tunutunu e whakamahia whānuitia ana i roto i ngā oumu o te whare, he mea hanga ki ngā rauemi ātete pāmahana teitei, kia maroke ai te oumu. Kia pai ake ai te uru ki te oumu, ka taea te whakarite i te āhua me te rahi o te ngongo whakamahana oumu tunutunu, ā, ka taea hoki te whakarite i te ngaohiko me te mana kia rite ki ngā whakaritenga.
Ngā Āhuatanga o te Hua
1. Ātete ki te pēhanga, te ātete ki te waikura, te ātete ki te pāmahana teitei
2. Whakamahia te hangarau whakarewa maitai kore waikura totoka, he rauemi pai rawa atu, he roa te ora ratonga.
3. Momo pokapū kiato-teitei, hanganga kiato me te pumau pai.
Ngā tūemi tirotiro wheketere:
1. Ngā rahinga whānui.
2. Whakamātautau pakaru o te ārai (2000V 1amp).
3. Ātete ārai 1000V, 11GΩ (ngā whakaritenga ārai tino teitei hei ārai i te pahūtanga o te ngongo i te wā e mahi ana i te pāmahana teitei)
4. Uara ātete +5% - -10%
5. Miro
6. Ētahi atu whakaritenga hangarau
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















