Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Waea Whakamahana Hiko PVC Haina mō te Whakarewa |
| Rauemi Ārai | PVC |
| Diameter waea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whakamahana | kua whakaritea |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | waea whakamahana whakarewa |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| TeWaea Whakamahana Hiko PVC HainaKa taea te whakarite i te roa, te ngaohiko me te mana kia rite ki te hiahia. Ka taea te whiriwhiri i te diameter waea 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, me te 4.0mm. Tewhakamahana waea whakarewaKa taea te hiri i te wāhanga whakamahana me te hononga waea mata ki te ngongo whakaheke pakitara-rua, ā, ka taea hoki te tāpiri i te tauranga me te whare (me kī mai te tau tauira ki a mātou.) | |
Whirihoranga Hua
Kei a mātou ngā waeine whakamahana taura i roto i te whānuitanga o ngā diameter, he mea whakamahana takitahi, he mea whakamahana takirua rānei i roto i te PVC 105°C. Ko teWaea whakamahana PVChe waea ātete kua takaihia ki te matua muka karāhe kua pania ki te PVC, ā, ki te tika, ka tiakina e te whiri whakarewa, e taea ai hoki te whakamahi hei whenua. Ka taea te hanga i te muka karāhe, te parahi tine, te konumohe rānei, i runga i te rahi o te taura.
Tewhakamahana waea PVC whakarewahe pai mō ngā tono e hiahiatia ana he whakamahana ngāwari hei whakarite i te whakamarumaru tino pai, tae atu ki ngā taiao rumaki, haumākū nui rānei. He waea ātete ēnei e takai ana i te pupuri muka karāhe, ā, kua pania ki te paninga whakamarumaru: he silicone, he PVC, he muka karāhe, he PVC silicone, he muka karāhe silicone rānei.
I runga i ngā whakaritenga hangarau o te tono, ka āwhina mātou i ō mātou kiritaki ki te whakatau i te mea tino whai huaTaura whakamahana whakarewa PVCte rahi me te tīpako i te pūnaha hononga me te whakahaere pai rawa atu.
Taura whakamahana hiko PVCHe huarahi noa tēnei hei whakaoti rapanga hauhautanga i roto i ngā taputapu whakamatao arumoni/ā-umanga me ngā taputapu whakamatao ā-whare. E whakamahia ana hoki ēnei i roto i te umanga whakamatao hei ārai huka mō ngā awa wai me te whakarewa i te wai.
Mahi Hua
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













