Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Waea Whakamahana Whakamaroke PVC Haina |
| Rauemi Ārai | PVC |
| Diameter waea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whakamahana | kua whakaritea |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | waea whakamahana whakarewa |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ka taea te whakarite i te roa, te ngaohiko me te mana o te waea whakamahana whakamahana PVC Haina kia rite ki te hiahia. Ka taea te whiriwhiri i te diameter o te waea i waenga i te 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, me te 4.0mm. Ka taea te whiri i te mata o te waea ki te karāhe karāhe, te konumohe, te maitai kore waikura rānei. Tewhakamahana waea whakarewaKa taea te hiri i te wāhanga whakamahana me te hononga waea mata ki te pane rapa, ki te ngongo whakaheke pakitara-rua rānei, ka taea e koe te whiriwhiri kia rite ki o hiahia ake. | |
Whirihoranga Hua
Ko te waea whakamahana PVC kua āraihia, he mea hanga te nuinga mai i te waea whakamahana hiko koranu me te paparanga whakamarumaru PVC he kakahu whakamarumaru pāmahana teitei. Ina whakamahia, he tere te whakamahana, he ōrite te pāmahana, he pai te pai o te wera, ā, he pakari hoki. Ka takaihia te waea koranu ātete ki te waea muka karāhe, ka mirohia rānei te waea koranu ātete kotahi hei waea matua, ā, ka hipokina te paparanga o waho ki te paparanga whakamarumaru PVC.
Ngā Āhuatanga o te Hua
1. He tino pai te hurihanga o te whakamahana hiko. He tino pai te hurihanga hiko o te waea whakamahana PCV, ā, ka taea te penapena hiko. He pai ngā painga o te whakamahana tere, te whakamahana ōrite, te whakamahana haumaru, te penapena hiko, te roa o te ora o te pākahiko, me ērā atu.
2. He pai te kawe hiko. He pai te kawe hiko o te taura whakamahana PVC kua whakamahanahia, he pai te mahi penapena pūngao, ā, kāore he pānga o te iahiko.
3. He pai te mahi ārai wai me te wera. Ahakoa he miro te paparanga tuatahi o te PVC i hangaia ki te miro ngira, ki te miro whariki rānei, ko te paparanga tuarua he paparanga whakamahana i hangaia ki te waea whakamahana kua takaihia ki te silicone, ā, ko te paparanga tuatoru he paparanga arai piri i hangaia ki ngā papanga kore-whatu. Ehara i te mea ka taea e tēnei mahi te whakapai ake i te ārai wera me te ngawari o te pepa whakamahana, engari he pai hoki te mahi ārai wai me te wera.
4. Te roa o te ora. Ko te paparanga whakamarumaru o waho he mea hanga ki te PVC, ki te waea muka karāhe, ki te waea parahi tine, ā, ka taea te whakamana i te roa o te ora mahi mō te neke atu i te 5 tau. I raro i ngā āhuatanga ōrite, he roa ake te ora mahi o te waea whakamahana PVC i te waea whakarewa.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













