Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whāriki Whakamahana Rapa Silicon Haina |
| Rauemi | Rapa silicone |
| Matotoru | 1.5mm |
| Ngaohiko | 12V-230V |
| Mana | kua whakaritea |
| Āhua | Porowhita, tapawhā, tapawhā hāngai, me ētahi atu. |
| Piripiri 3M | ka taea te tāpiri |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai | 750MOhm |
| Whakamahia | Papa Whakamahana Rapa Hiraka |
| Termianl | Whakaritea |
| Mōkihi | kātene |
| Ngā Whakaaetanga | CE |
| Kei roto i te Whakamahana Rapa Silicone he papa whakamahana rapa silicone, he whakamahana pouaka miihini, he whakamahana paipa waikeri, he whitiki whakamahana silicone, he whakamahana pia kāinga, he waea whakamahana silicone. Ka taea te whakarite i ngā whakatakotoranga o te papa whakamahana rapa silicone kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. | |
Whirihoranga Hua
He pai rawa ngā whāriki whakamahana rapa silicone mō te whakamahi i roto i ngā whakamaroke tio nā te mea he ngāwari, he ōrite te kaha whakamahana, me te pakari. Ka taea te hanga ritenga i te whāriki whakamahana rapa silicone i roto i ngā āhua, ngā rahi, me ngā matotoru watt kia rite ki ngā whakaritenga motuhake o te whakamaroke tio. Ka taea te whakarite i te whāriki whakamahana rapa silicone kia rite ki tāu tono, pērā i te rahi, te ngaohiko, me te mana, me ētahi atu. Mā te whiriwhiri me te whakamahi i te whāriki whakamahana rapa silicone e tika ana, ka taea e koe te whakarei ake i te whai huatanga me te pono o tō whakamaroke tio, kia mau tonu ai ngā hua whakamaroke kounga teitei.
Ngā Āhuatanga o te Hua
1. Whakamahana ōrite:Ka whakaratohia e te whāriki whakamahana rapa silicon te tohatoha wera ōrite puta noa i tōna mata, he mea nui tēnei mō te pupuri i te pāmahana ōrite i roto i te whakamaroke tio.
2. Ngāwari:Ka taea te hanga ngāwari i ēnei whāriki whakamahana rapa silicon, te takai rānei ki ngā āhua me ngā mata uaua, kia pai ai te whakapā atu ki te wera me te whakawhiti wera pai.
3. Te pakari:He pakari ngā whāriki whakamahana rapa silicon, ā, ka taea te tu atu i ngā taiao uaua, tae atu ki ngā pāmahana iti e pā ana ki ngā tukanga whakamaroke tio.
4. Wā Urupare Tere:Ka tere te wera o ngā whāriki whakamahana rapa silicon, e taea ai te whakahaere tika i te tukanga whakamaroke.
Te tono hua
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314









