Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whakamahana Whakarewa Rūma Matao |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ka whakamahia te Whakamahana Whakarewa Rūma Matao mō te whakarewa i te hau makariri, te āhua pikitia ongongo whakamahana whakarewaHe momo AA (ngongo tika takirua), ka rite te roa o te ngongo ki te rahi o tō hau whakamatao, ka taea te whakarite i tā mātou whakamahana whakarewa katoa kia rite ki te hiahia. Te maitai kore waikurangongo whakamahana whakarewa mō te whakamatao hauKa taea te hanga i te diameter o te ngongo ki te 6.5mm, ki te 8.0mm rānei, ka hiritia te ngongo me te wāhanga waea mata ki te pane rapa. Ā, ka taea hoki te hanga i te āhua ki te āhua U me te āhua L. Ka whakaputaina te mana o te ngongo whakamahana whakarewa ki te 300-400W ia mita. | |
Whirihoranga Hua
He mea hanga motuhake ngā Whakamahana Whakarewa Hukapapa Rūma Matao hei whakatika i te raruraru o te ngoikore o te mahi whakamatao e puta mai ana i te uaua o te whakarewa i roto i ngā pouaka tio me ngā kāpata pouaka whakamātao. He mea nui ēnei whakamahana whakarewa hei pupuri i te whai huatanga me te whai huatanga o ngā pūnaha whakamatao mā te aukati i te hanga huka i runga i ngā koiri whakamatao me ētahi atu wāhanga. He mea hanga mai i ngā ngongo kowiri tira pakari, ka taea te whakarite me te piko i ngā whakamahana whakarewa ki ngā āhua rerekē kia uru ki ngā tono motuhake, kia māmā ai te tāutanga me te mahi tino pai.
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
Te tono hua
1. Ngā Pouaka Tio me ngā Kāpata Pouaka Whakamātao: Whakamahia hei ārai i te hanga huka i roto i ngā momo pouaka tio me ngā kāpata pouaka whakamātao.
2. Ngā Pā Whakamatao me ngā Pūwhakamātao: Kua tāutahia ki roto i ngā rau o ngā pā whakamatao me ngā pūwhakamātao hei whakarite i te whakarewa pai.
3. Ngā Paepae Kohi Wai: Whakamahia hei whakarewa i te raro o ngā paepae kohi wai mā te hiko, hei ārai i te hukapapa o te wai.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














