| Ingoa Huawhenua | Waea Whakamahana Pouaka Tio Rūma Matao |
| Rauemi | Rapa silicone |
| Diameter waea | 3.0mm, 4.0mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whakamahana | 0.5M-20M |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Dwhakamahana waea efrost |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| rokiroki tawhito, pouaka tio, whakaaturanga pouaka whakamātao, pānga whakarewa me te tango kohu. Ko te dwhakamahana waea efrostKa taea te whiriwhiri i te rauemi - te rapa silicone, te PVC rānei, ka taea te whakarite i ngā whakatakotoranga kia rite ki ngā whakaritenga. Mō tewaea whakamahana rapa silicone,ka taea te tāpiri i te whiri kowiri tira, te konumohe, te muka karāhe rānei. Mā tēnei ka tiakina te paparanga whakamarumaru i runga i te mata waea whakamahana i te wā tāutanga mai i te kino ka hua ake he ara iahiko poto. | |
Ko te kaupapa mahi o te rokiroki makaririwaea whakamahana anga tatauhe tino māmā noa iho, arā, ko te wera e whakaputaina ana e tewaea whakamahana whakarewaKa whakamahana i te hau e karapoti ana i te anga o te tatau kia tutuki ai te pānga o te whakahaere i te pāmahana. I te nuinga o te wā, ka whakaputahia e te waea whakamahana he nui o te wera mā roto i te iahiko, ka whakapiki ake i te pāmahana e karapoti ana i te anga o te tatau ki tētahi pāmahana, kia tutuki ai te kaupapa o te whakahaere i te pāmahana.
Hei ārai i te hukapapa o te anga tatau rokiroki makariri, me te tere o te whakamatao ka kore e pai te hiri, hewaea whakamahana pouaka tioi te nuinga o te wā ka whakatūria ki te taha o te anga tatau o te rokiroki makariri.whakamahana waea anga tataue rua ngā tūranga matua e whai ake nei:
1. Ārai i te hukapapa
I roto i te taiao makariri, ka ngāwari te makuku o te hau ki te whakapūmau hei pūwero wai, ka hanga he hukapapa, ka whakapakeke i te anga tatau rokiroki makariri, ka ngoikore te mahi hiri. I tēnei wā, ko tewaea whakamahana whakarewaka taea te whakamahana i te hau e karapoti ana i te anga o te tatau, ka rewa ai te huka, ā, ka ārai i te hukapapa.
2. Whakahaerehia te pāmahana
Te rokiroki makaririwaea whakamahana anga tatauKa taea te whakamahana i te hau e karapoti ana i te anga o te tatau, ka piki ake te pāmahana o te hau, ka whakahaere i te pāmahana e karapoti ana i te anga o te tatau, ka karo i te whakamatao koi, ka pai ake te pumau o te pāmahana o roto o te rokiroki makariri.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














