Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngongo Whakamahana Whakarewa Matao |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tengongo whakamahana rūma makaririe whakamahia ana mō te whakarewa i te hau whakamatao, te āhua pikitia ongongo whakamahana whakarewaHe momo AA (ngongo tika takirua), ka rite te roa o te ngongo ki te rahi o tō hau whakamatao, ka taea te whakarite i tā mātou whakamahana whakarewa katoa kia rite ki te hiahia. Te maitai kore waikurangongo whakamahana whakarewa mō te whakamatao hauKa taea te hanga i te diameter o te ngongo ki te 6.5mm, ki te 8.0mm rānei, ka hiritia te ngongo me te wāhanga waea mata ki te pane rapa. Ā, ka taea hoki te hanga i te āhua ki te āhua U me te āhua L. Ka whakaputaina te mana o te ngongo whakamahana whakarewa ki te 300-400W ia mita. | |
Whirihoranga Hua
Ko te Ngongo Whakawera Whakarewa Hukapapa Rokiroki Matao he wāhanga hiko i hangaia, i whakawhanakehia hoki mō te whakamahana hiko me te whakarewa i ngā momo taputapu rokiroki matao, pouaka whakamātao, whakaaturanga, kāpata moutere me ētahi atu taputapu tio. I runga i te pūtake o te whakamahana ngongo, ka whakamahia te MgO hei whakakī me te maitai kore waikura hei anga. Ka hiritia ngā pito hononga mutunga ki te pēhi rapa motuhake i muri i te whakawhāiti, e āhei ai te mahi noa o te ngongo whakamahana i roto i te taputapu tio.
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
Ngā Painga o te Hua
1. He pai te hurihanga hiko-wera, e penapena ana i te 30% o te pūngao ki te whakataurite ki ngā wae whakamahana noa
2. He pāmahana mahi teitei, he whānuitanga kōwhiringa whānui. I roto i ēnei, ko te momo takai taupoki uku he ātete pāmahana mōrahi ki te 800 ℃.
3. Te pikinga tere o te pāmahana, te iti o te ātete wera, te ātete pāmahana teitei, te ātete waikura, te pumau pai o ngā āhuatanga matū wera, te roa o te ora ratonga me te kaha whakamarumaru teitei
4. He whakamahana kore-parahanga, he ma hoki, e tutuki ana i ngā whakaritenga o te hanga hou me te tere me te kounga teitei, ā, he pai mō ngā momo taputapu pouaka whakamātao katoa.
5. He watea te tāutanga, he ōhanga, he haumaru hoki
6. Ko te tikanga ka whakamahia te ngongo ki te oumu hei whakamahana makuku, he parauri te tae, ka taea te whakamahana i te pāmahana tiketike, he mangu, he kakariki pouri rānei te tae o te mata o te ngongo whakamahana hiko.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














