| Ingoa Huawhenua | Whakamahana Pūwero Pūwero |
| Rauemi | Rapa silicone |
| Whānui | 14mm, 20mm, 25mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whitiki | Whakaritea |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei. |
| Ngaohiko | 12V-230V |
| Mana | Whakaritea |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whakamahana pouaka crankcase |
| Tauira pūrua | Whakaritea |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| TeWhitiki Whakamahana Pūhikoe whakamahia ana mō te pouaka hauhautanga, he 14mm me te 20mm te whitiki whakamahana pouaka hauhautanga, ka taea te hanga i te roa o te whitiki i runga i te porowhita o tō pouaka hauhautanga. Ka taea e koe te whai i te roa me te mana o tō whitiki ki te whiriwhiri i te whānui o te pouaka hauhautanga e tika ana. | |
Whitiki whakamahana pouaka crankHe hua hiko tēnei, e whakamahia ana i roto i ngā momo pouaka whakamātao i roto i te umanga hauhautanga me te pouaka whakamātao, ko tana mahi matua he karo i te whakaranu i te hauhautanga me te hinu tio. Ina heke te pāmahana, ka tere ake te rewa o te hauhautanga ki roto i te hinu pouaka whakamātao, ka whakapūmau te hauhautanga hau i roto i ngā paipa, ā, ka kohia hei wai i roto i te pouaka whakamātao. Ki te kore e whakahaerea i te wā tika, ka raru pea te hinu whakahinuhinu o te pūwero, ka kino hoki te pouaka whakamātao me te tokotoko hono. Nō reira, ko tewhitiki whakamahana pouaka miihinikua hangaia hei ārai i tēnei mea kei puta mā te whakamahana, hei whakarite kia mahi noa te pūwero, kia roa ake ai te ora o te mahi.
1. Te roa o te hoahoa, te ngaohiko whakatauranga, te mana o tewhakamahana pouaka miihini( kāore i te neke atu i te 100W ia mita), ka whakatauhia te roa o te putanga hiko e te kaiwhakamahi.
2. whakamahana pouaka miihini siliconeKa taea te mahi noa i te pāmahana taiao mai i te -30℃ ki te +180℃, ā, kāore te haumākū whanaunga o te hau e karapoti ana i te neke atu i te 90% ( pāmahana 25℃).
3. Ko te ngaohiko mahi he 187V ki te 242V 50Hz.
4. I raro i ngā āhuatanga noa (25℃) he iti iho i te ±7% o te uara paerewa te rerekētanga ātete DC.
5. Tewhakamahana pouaka miihini kōpekeMe ōrite te pāmahana mahi o te mata, kaua e neke ake i te ±10% te rerekētanga, kaua hoki e neke ake i te 150℃ te pāmahana mōrahi.
6. Tewhitiki whakamahana kōpekeme āhei ki te tu atu ki te whakamātautau ngaohiko ACl800V/1mΩ, kāore he pakaru me te āhuatanga mura.
7. I te pāmahana mahi, ka heke te rerenga o te whitiki whakamahana siliconekaua e neke atu i te 0.1mA.
8. I muri i te whakamātautau rumaki, ko te ātete whakamarumaru owhakamahana pouaka porotaka rapa siliconekaua e iti iho i te 100MΩ.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














