Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngongo Whakamahana Whakarewa Hukapapa o te Wāhanga Matao |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ka whakamahia te Ngongo Whakawera Whakarewa i te Wāhanga Matao mō te whakarewa i te hau matao, te āhua pikitia ongongo whakamahana whakarewaHe momo AA (ngongo tika takirua), ka rite te roa o te ngongo ki te rahi o tō hau whakamatao, ka taea te whakarite i tā mātou whakamahana whakarewa katoa kia rite ki te hiahia. Te maitai kore waikurangongo whakamahana whakarewaKa taea te hanga i te diameter o te ngongo ki te 6.5mm, ki te 8.0mm rānei, ka hiritia te ngongo me te wāhanga waea mata ki te pane rapa. Ā, ka taea hoki te hanga i te āhua ki te āhua U me te āhua L. Ka whakaputaina te mana o te ngongo whakamahana whakarewa ki te 300-400W ia mita. | |
Whirihoranga Hua
Ka whakamahia e ngā whakamahana whakarewa hauhautanga te hangarau whakakotahi me te hangarau kua whakapumautia mā te whakamahi i te porowhita waea ātete kua rumakina ki roto i te MgO kua pēhia, kua tiakina hoki e te uhi whakarewa. Ka taea te hanga i ngā wāhanga whakamahana ngongo whakarewa i muri i te whakamahana ki ngā āhua maha i runga i ngā hiahia whakamahana me te tapuwae e wātea ana. Whai muri i te whakaiti i te paipa, ka tangohia e ngā pito e rua te hiri rapa motuhake hei hanga i te paipa whakamahana whakarewa hiko. Ka taea te whakamahi i roto i ngā taputapu whakamatao, ā, ka taea hoki te hanga ki ngā āhua katoa e ai ki ngā hiahia o ngā kaiwhakamahi.
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
Ngā Painga o te Hua
He pai ngā painga o te whakamahana rūma makariri:
1. Te kaha whakarewa tere: ka taea e te wāhanga whakamahana whakarewa te whakarewa tere i te hukapapa e piri ana ki te whakawhiti wera, ka whakapai ake i te pai o te whakarewa.
2. He pai te pono: he roa te ora o te ngongo whakamahana whakarewa, he pumau te mahi, he pumau te whakamahinga.
3. Tino whai hua: he tino whai hua te ngongo whakamahana whakarewa hukapapa, ā, he penapena pūngao hoki, ka taea ai te whakapai ake i te tere whakamahinga pūngao.
4. Haumaru teitei: ka whakamahia e te whakamahana whakarewa hukapapa ngā rauemi haumaru me te hoahoa hanganga, he nui te taumata haumaru.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314
















