Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whakamahana Putea mō te Hauhautanga |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Rauemi | rapa silicone |
| Whānui o te whitiki | 14mm, 20mm, 25mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whitiki | Whakaritea |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whitiki whakamahana pouaka crankcase |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ngā Whakaaetanga | CE |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| TeHe whakamahana pouaka miihini Hainaka taea te hanga i te whānui ki te 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, me ētahi atu. Ko tewhitiki whakamahana siliconeka taea te whakamahi mō te whakarewa i te pūwero hauhautanga, i te rango hau whakamatao rānei.whitiki whakamahana pouaka miihinika taea te whakarite i te roa kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. | |
Whirihoranga Hua
I roto i te pūwero, he wāhanga matua te pouaka whakakā, kei reira te toki whakakā me te tokotoko hono me ētahi atu wāhanga nekeneke. Hei whakarite i te mahi noa o ēnei wāhanga, me whakamahi te hinu whakahinuhinu hei whakahinuhinu me te whakamatao. Heoi, i ngā pāmahana iti, ka piki ake te matotoru o te hinu whakahinuhinu, ā, ka ngoikore te rere, ka kore e ranea te whakahinuhinu me te pakaru o te pūwero. Hei whakaoti i tēnei raruraru, he maha ngā wā ka whakamahia he whitiki whakamahana pouaka whakakā ki ngā pūwero.
Ko te mahi a te whakamahana pouaka whakakā mō te hauhautanga he whakanui ake i te pāmahana o te hinu whakahinuhinu mā te whakamahana i te pouaka whakakā, kia pai ake ai te rere. Ina iti te pāmahana o te taiao, ka tuwhera aunoa te whitiki whakamahana ka whakamahana i te pouaka whakakā me te hinu whakahinuhinu kia tae rā anō te pāmahana o te hinu whakahinuhinu ki te awhe e tika ana.
Ngā Āhuatanga o te Hua
He mea nui te whitiki whakamahana o te pouaka whakakā hei whakarite i te mahi noa o te pūwero. I roto i te taiao pāmahana iti, ki te kore he whakamahana āwhina o te whitiki whakamahana, tera pea ka raru te pūwero pēnei i te uaua ki te tīmata me te mahi kore pumau nā te kore e ranea te rere o te hinu whakahinuhinu.
I taua wā anō, me whai whakaaro hoki ki te haumaru i te hoahoa me te whakamahinga o ngā whitiki whakamahana. Ko te whitiki whakamahana he mea hanga i ngā rauemi ātete pāmahana teitei, ā, he taputapu whakahaere pāmahana hei whakarite kia kore he tūponotanga haumaru pēnei i te pāmahana nui rawa, te ahi rānei i te wā e whakamahana ana.
I roto i te poto, ko te pāmahana whakatuwheratanga o te whitiki whakamahana o te pouaka whakamātao compressor ka whakatakotoria ki te 10 ° C, kia pai ake ai te rere o te hinu whakahinuhinu i roto i te taiao pāmahana iti, kia pai ai te mahi me te haumaru o te compressor.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














