Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whakamahana Putea mō ngā Pūrere HVAC/R |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Rauemi | rapa silicone |
| Whānui o te whitiki | 14mm, 20mm, 25mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whitiki | Whakaritea |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whitiki whakamahana pouaka crankcase |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ngā Whakaaetanga | CE |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ka taea te hanga i te whānui o te Whakamahana Crankcase mō ngā Pūrere HVAC/R kia 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, me ētahi atu. Ko tewhitiki whakamahana siliconeka taea te whakamahi mō te whakarewa i te pūwero hauhautanga, i te rango hau whakamatao rānei.whitiki whakamahana pouaka miihinika taea te whakarite i te roa kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. | |
Whirihoranga Hua
Ko te Whakamahana Kāpa-kaa he whakamahana ātete hiko e herea ana, e piri ana rānei ki raro i te kāpa-kaa. Ka mahi te whakamahana kāpa-kaa ki te pupuri i te hinu i roto i te pūwero kia teitei ake i te wāhanga makariri rawa o te pūnaha. Ko ēnei whakamahana kāpa-kaa silicone e whakamahia ana i runga i ngā pūwero e mahi ana i ngā pāmahana taiao iti iho i ngā pāmahana whakahaere o te pūnaha. He pai mō ngā tono kāinga me ngā tono arumoni, ā, ka taea te tāpiri atu ki ngā pūnaha o nāianei kāore anō kia tāutahia he whakamahana ki roto.
Ngā taahiraa tono:
1. Inehia te porowhita, te diameter rānei o tō pouaka miihini, o tō pūwero rānei
2. Whakatauhia te ngaohiko me te wattage
3. Tīpakohia te whakamahana o te pouaka whakakā i runga i aua tawhā
Ngā Āhuatanga o te Hua
1. He ngāwari te momo whitiki, ā, he ngāwari hoki te tāuta
2. Te tere o te wera
3. Ātete makuku me te ātete waikura
4. Whakatakotoria ki te whenua mō te haumaru
5. Whakakapinga OEM
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














