Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whakamahana Pute Pūwero |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Rauemi | rapa silicone |
| Whānui o te whitiki | 14mm, 20mm, 25mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whitiki | Whakaritea |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whitiki whakamahana pouaka crankcase |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ngā Whakaaetanga | CE |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tewhakamahana pouaka miihinika taea te hanga i te whānui ki te 14mm, 20mm, 25mm, 30mm, me ētahi atu. Ka taea te whakamahi i te whakamahana crankcase mō te whakarewa i te compressor hau-hauora, i te rango hau matao rānei. Ko tewhitiki whakamahana pouaka miihinika taea te whakarite i te roa kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. | |
Whirihoranga Hua
He waea ātete koranu nikara-konukōmiuma te āhua o te whakamahana o te pouaka whakakā hei wāhanga whakamahana, e tere ana te wera, ā, he ōrite te tohatoha pāmahana. He mea hanga te paparanga whakamarumaru mai i te rapa silicone me te kakahu muka Kevlar, te pahuka kawemai, me ētahi atu, he ātete ki ngā pāmahana teitei me te iti, he ātete ki te waikura, he ātete ki te whakamarumaru teitei, ā, he ātete ki te tawhito. E toru ngā paparanga, tae atu ki te arai o roto, te paparanga whakamarumaru waenga, me te paparanga tiaki o waho. He ātete wera pai, he pono hoki te mahi whakamarumaru, he ngāwari, ā, ka taea te pā tata ki te mea kua werahia, he pai te whakamahinga wera, ā, he ngāwari ki te whakamahi, ka taea te takai tika ki te mata o te wāhanga kua werahia.
Mahi Hua
Ko te whitiki whakamahana o te pouaka whakakā compressor he mea hei ārai i te whakaputanga o te pēhanga wai i te wā tīmatanga me te whakahaere. I te wā e whakahaerehia ana te hauhautanga ā-wā, i muri rānei i te tāutanga o te hauhautanga matua, i mua i te tīmatanga tuatahi (i te whakatūnga rānei), me whakamahana wawe te waeine (neke atu i te 6 hāora te roa). I muri i te tuku hiko whakamua, ka taea te mimiti i te wai whakamatao i roto i te pouaka whakakā compressor i mua i te wā e tukuna ana te hiko. (Hei tohutohu, ina kore te hauhautanga e whakamahia mō te wā roa, me whakaweto ngā waeine o roto, o waho hoki, nā te mea ka puta he mate hiko i te pouaka whakakā crankcase.)
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













