Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngā Huānga Whakamahana Hau Kowiri tira Tunu Ritenga |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Ouma |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tewāhanga whakamahana oumue whakamahia ana mō te ngaruiti, te oumu, te paraharaha hiko. Ka taea te whakarite i te āhua o te whakamahana oumu kia rite ki ngā tuhi, ki ngā tauira rānei a te kiritaki. Ka taea te whiriwhiri i te whānui o te ngongo: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm rānei. Ko JINGWEI HEATER te wheketere ngongo whakamahana ngaio, te ngaohiko me te mana owāhanga whakamahana oumuka taea te whakarite kia rite ki te hiahia. Ā, ka taea te whakamahana i te ngongo huānga whakamahana oumu, ka kakariki pouri te tae o te ngongo i muri i te whakamahana. He maha ā mātou momo tauira kāpeka, ki te hiahia koe ki te tāpiri i te kāpeka, me tuku mai e koe te tau tauira ki a mātou i te tuatahi. | |
Whirihoranga Hua
He wāhanga nui te Huānga Whakamahana Hau Kowiri tira o te oumu hiko e whakaputa ana i te wera e tika ana mō te tunu kai me te tunu kai. Koia te kawenga mō te whakapiki i te pāmahana o roto i te oumu ki te taumata e hiahiatia ana, kia taea ai e koe te taka i ngā momo rihi.
Ko ngā wāhanga whakamahana oumu tunu hiko he mea hanga i ngā rauemi e ātete ana i ngā pāmahana teitei me ngā iahiko hiko. He maha ngā wā ka hangaia mai i ngā konganuku pēnei i te koranu nikara-konukōmiuma (pērā i te nikara) he ātete hiko teitei. Ina rere te hiko mā roto i ēnei rauemi, ka wera ake nā te ātete, ā, ka whakawhitia tēnei wera ki roto i te oumu, ka tunua, ka tunua rānei te kai.
Ngā Āhuatanga o te Hua
1. Tunu Kai me te Tunu Tunu Kai i te Whare Noho
2. Ngā Kīhini Arumoni
3. Te Hanga me te Tukatuka Kai
4. Ahumahi Kakahu
5. Te Maimoatanga Wera
6. Ahumahi Hauora me te Rongoā
7. Te Hanga Hikohiko
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














