| Ingoa Huawhenua | Huānga Whakamahana Whaiti Ritenga |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Diameter o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Rauemi ngongo | Kowiri tira 304 |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai | 750MOhm |
| Whakamahia | Huānga Whakamahana Whakamatao |
| Āhua | Torotika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Rahi o te tara | 3MM,5MM |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Mōkihi | kātene, pouaka rakau |
| Ka taea te hanga i te āhua o te Huānga Whakamahana Whai Hua Ritenga kia tika, kia U, kia W, kia rite rānei ki tētahi atu āhua motuhake. Ka taea te whiriwhiri i te whānui o te ngongo: 6.5mm, 8.0mm, me te 10.7mm. Ka taea te whakarite i te rahi, te ngaohiko me te mana kia rite ki te hiahia. Ka taea te whakawiri i te pane ngongo huānga whakamātao whai tara ki te flange, te hiri rānei ki te rapa silicone. Ko te pane ngongo kua hiritia ki te rapa silicone te mahi ā-wai pai rawa atu, ā, ka whakamahia mō te whakarewa i te whakamatao o te waeine. | |
Mō te rumaki tika ki roto i ngā wai tae atu ki te wai, te hinu, ngā whakarewa me ngā otinga tukatuka, ngā rauemi rewa, te hau, me ngā hau, ka taea te hanga i ngā wāhanga whakamahana ngongo tara-kowiri tira kia rite ki te tono i roto i ngā hoahoa maha.
He maha ngā momo whakamutunga o te huānga whakamahana whai tara, tae atu ki te whakarewa flange, te hiri rapa (he ātete wai pai rawa atu), me ētahi atu kōwhiringa. He mea hanga mai i ngā rauemi paipa kowiri tira pērā i te SS304, SS321, me ētahi atu. Ka nui ake te whakawhiti wera e whakaratohia ana e te paura konupūmā whakarerekē pāmahana teitei.
Ko te mahi matua o te ngongo whakamahana whai tara he whakanui ake i te horahanga wera o te ngongo whakamahana, arā, he whakanui ake i te mata pa i waenga i te ngongo whakamahana me te hau, ka taea te whakapai ake i te pai o te whakawhiti wera o te ngongo whakamahana hiko whai tara, me te tere ake te wera o te mata o te ngongo whakamahana. Ko te huānga whakamahana whai tara te tikanga e whakamahia ana i roto i te taiao mahi wera maroke, ka tere ake te wera o te mata o te ngongo whakamahana, ka whakaitihia te pāmahana o te mata, ka roa ake te ora o te ngongo whakamahana. He whānuitia te whakamahi i roto i ngā oumu, ngā oumu, ngā whakamahana paipa, ngā whakamahana paipa, ngā pouaka uta me ētahi atu.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













