Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Huānga Whakamahana Ngongo Whaiti Ritenga |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, me ētahi atu |
| Āhua | Tika, āhua U, āhua W, kua whakaritea rānei |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai | 750MOhm |
| Whakamahia | Huānga Whakamahana Whaiti |
| Teihana | Pane rapa, flange |
| Roa | Whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE, CQC |
| Ko te āhua o te huānga whakamahana whai tara ngongo he mea hanga noa mā te āhua tika, te āhua U, te āhua W, ka taea hoki e mātou te whakarite i ētahi āhua motuhake e hiahiatia ana. Ko te nuinga o ngā kiritaki ka whiriwhiri i te pane ngongo mā te flange, mena i whakamahia e koe ngā huānga whakamahana whai tara ki te pouaka whakamatao, ki ētahi atu taputapu whakarewa rānei, tera pea ka taea e koe te whiriwhiri i te hiri pane mā te rapa silicone, he pai rawa te ātete wai o tēnei tikanga hiri. | |
Whirihoranga Hua
He mea takai ā-mīhini te huānga whakamahana ngongo whai tara, ā, he nui, he piri te mata e pā ana ki waenganui i te tara hihi me te paipa hihi, kia pai ai te mahi whakawhiti wera. He iti te ātete ki te hau, ka rere te mamaoa, te wai wera rānei mā roto i te paipa maitai, ā, ka tukuna te wera ki te hau e haere ana mā roto i ngā tara mā roto i ngā tara e piri piri ana ki te paipa maitai, kia puta ai te hua o te whakamahana me te whakamatao i te hau.
Kōwhiri Āhua
Ngā tono hua
Ko te huānga whakamahana ngongo whai parirau te mea e whakamahia ana mō te whakamahana hau i roto i te pūnaha whakamaroke, ā, koinei te taputapu matua o te taputapu hau wera. Ko te reo whakamahana e whakamahia ana i roto i te whakamahana he mamaoa, he wai wera rānei, he hinu whakawhiti wera rānei. Ko te pēhanga mahi o te mamaoa kāore i te neke ake i te 0.8Mpa, ko te pāmahana o te hau wera kei raro iho i te 170°C.
1. Ka whakamahia ngā wāhanga whakamahana whai tara ngongo mō ngā whakamahana hau, pērā i ngā whakamahana paipa hau, te whakamahana wāhi, te oumu, te whakamaroke, me ētahi atu.
2. Ko ngā wae whakamahana he kowiri tira he pakitara matotoru, he rite ki te ngongo, ka tiaki i ngā taiao hau waikura.
3. Whakaritea te rahi, te rauemi o te pūtu, te watt, te ngaohiko, kia rite ki ngā tono.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














