| Ingoa Huawhenua | Huānga Whakamahana Rapa Silicone Ritenga |
| Rauemi | Rapa silicone |
| Matotoru | 1.5mm |
| Ngaohiko | 12V-230V |
| Mana | kua whakaritea |
| Āhua | Porowhita, tapawhā, tapawhā hāngai, me ētahi atu. |
| Piripiri 3M | ka taea te tāpiri |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai | 750MOhm |
| Whakamahia | Papa Whakamahana Rapa Hiraka |
| Termianl | Whakaritea |
| Mōkihi | kātene |
| Ngā Whakaaetanga | CE |
| Kei roto i te Whakamahana Rapa Silicone he papa whakamahana rapa silicone, he whakamahana pouaka miihini, he whakamahana paipa waikeri, he whitiki whakamahana silicone, he whakamahana pia kāinga, he waea whakamahana silicone. Ka taea te whakarite i ngā whakatakotoranga o te papa whakamahana rapa silicone kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. | |
Huānga whakamahana rapa siliconehe momo huānga kiriata whakamahana hiko ngohengohe e titoa ana i te ātete pāmahana teitei, te kawe wera teitei, te mahi whakamarumaru pai, te rapa silicone kaha pai, te rauemi whakakaha muka ātete pāmahana teitei me te ara iahiko kiriata whakamahana whakarewa. Ko ngā wāhanga matua opapa whakamahana rapa siliconekei roto ko ngā wahi e rua o te kakahu muka karāhe me ngā wahi e rua o te kiripaka pēhi, he tinana whakamahana ngāwari, ka taea te hoahoa i te āhua kia rite ki ngā hiahia, ka taea te whakawhiti wera ki tetahi wāhi e hiahia ana kia whakamahanatia. Ko tewhakamahana whāriki rapa siliconeKo te matotoru paerewa he 1.5mm, he ngawari, ka taea te whakapā tata ki te mea wera.
1. He tino kaha te tinana, he ngawari hoki, ka taea te pā atu ki ngā momo āhua o ngā mea wera.
2. Ka taea te hanga ki tētahi āhua, tae atu ki te āhua toru-ahu, ka taea hoki te waiho mō ngā momo kōhao hei ngāwari te tāuta.
3. He mama, ka taea te whakarite i te matotoru ki te whānuitanga whānui (ko te matotoru iti rawa he 0.5mm anake), he iti te kaha wera, ka taea te whakatutuki i te tere whakamahana tere me te tika o te whakahaere pāmahana teitei.
4. He ātete pai ki te huarere me te ātete tawhito, nā te mea ka taea e te rauemi whakamarumaru mata o te kiriata wera hiko te ārai i te pakaru o te mata o te hua me te whakarei ake i te kaha miihini, ka roa ake te ora o te hua.
Whakamahana papa rapa siliconeHe whānui rawa ngā whakamahinga, e tika ana mō ngā wā katoa e hiahiatia ana he whakamahana, he whakamahana wera rānei, ngā ahumahi matū pēnei i te ahumahi petrochemical, te kai i roto i te ahumahi whakaputa pia me te ahumahi motuka, te whakamātautau, te tipu mana karihi, te miihini miihini, ngā papaaho takutai moana, te miihini tiaki taiao. Hei tāpiri,papa whakamahana siliconee whakamahia ana hoki mō te whakamahana me te whakamarumaru o ngā taputapu hauora.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314




