Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Huānga Whakamahana Parai BBQ Ngongo Whakaritea |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Ouma |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tewāhanga whakamahana tunu kai BBQe whakamahia ana mō te oumu kāinga, mō te oumu arumoni rānei, ka taea te whakarite i te āhua me te rahi kia rite ki te tuhi a te kiritaki, ki te tauira rānei, ka taea te whiriwhiri i te diameter o te ngongo 6.5mm me te 8.0mm, ka taea te whakamahana i te ngongo, he kakariki pouri te tae i muri i te whakamahana. Ko JINGWEI HEATER te wheketere ngongo whakamahana ngaio, te ngaohiko me te mana owāhanga whakamahana oumuka taea te whakarite kia rite ki te hiahia. Ā, ka taea te whakamahana i te ngongo huānga whakamahana oumu, ka kakariki pouri te tae o te ngongo i muri i te whakamahana. He maha ā mātou momo tauira kāpeka, ki te hiahia koe ki te tāpiri i te kāpeka, me tuku mai e koe te tau tauira ki a mātou i te tuatahi. | |
Whirihoranga Hua
Wāhanga whakamahana oumu tōhiKa tohatoha ōrite te waea ātete pāmahana teitei ki roto i te paipa maitai kore waikura, ā, ka whakakīia te āputa ki te paura konupora waikura tioata me te kawe wera pai me te mahi whakamarumaru. Kātahi ka taea te piko i te wāhanga whakamahana oumu ki te āhua me te rahi e hiahiatia ana mā te whakaiti i te paipa. Hiritia ngā pito o tengongo whakamahana oumuki te silicone, ki te uku rānei hei whakarite i te haumaru me te whai huatanga. Ina pā te iahiko mā te waea ātete, ka horapa te wera e puta ana ki te mata o te ngongo whakarewa mā te paura konupora waikura, ā, ka whakawhitia ki te mea wera, ki te hau rānei, kia tutuki ai te kaupapa o te whakamahana. Ehara i te mea he pai te whakamahinga wera o tēnei momo hanganga, engari he rite tonu te whakamahana, e whakamahia whānuitia ana i roto i ngā wā whakamahana rerekē.
Ngā Take e Hiahiatia ana kia Arohia
1. I mua i te whakamahinga, tirohia mēnāwāhanga whakamahana oumu tunutunukei te mahi tika tonu, ka tirohia mēnā kua pakaru, kua tawhito rānei te ringaringa whakamahana me te waea whakamahana hiko.
2. I te wā e whakamahia ana, tīpakohia te taputapu pāmahana e tika ana kia rite ki ngā hiahia, ka tāpirihia te kai, te inu, me ētahi atu taonga ki roto i te oumu.
3. I te whakamahinga, me aro nui ki te pāmahana o tengongo whakamahana oumume te roto o te oumu hei karo i te wera nui rawa, kia kore ai e kino te oumu me ngā taonga.
4. I muri i te whakamahinga, me horoi te roto o te ngongo whakamahana oumu me te oumu i te wā tika kia kore ai e toe he toenga kai, he poke rānei, ka pā ki te whakamahinga e whai ake nei.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














