Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Wāhanga Whakamahana Whakamatao Wāhanga Whakaritenga mō te Whakarewa |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ko te Wāhanga Whakamahana Whakamatao Wāhanga Whakaritenga e whakamahia ana mō te whakarewa i te hau whakamatao, te āhua pikitia ongongo whakamahana whakarewaHe momo AA (ngongo tika takirua), ka rite te roa o te ngongo ki te rahi o tō hau whakamatao, ka taea te whakarite i tā mātou whakamahana whakarewa katoa kia rite ki te hiahia. Te maitai kore waikurangongo whakamahana whakarewa mō te whakamatao hauKa taea te hanga i te diameter o te ngongo ki te 6.5mm, ki te 8.0mm rānei, ka hiritia te ngongo me te wāhanga waea mata ki te pane rapa. Ā, ka taea hoki te hanga i te āhua ki te āhua U me te āhua L. Ka whakaputaina te mana o te ngongo whakamahana whakarewa ki te 300-400W ia mita. | |
Whirihoranga Hua
Nā te hukapapa i runga i te mata o te mīhini whakapūngao i roto i te rokiroki makariri, ka ārai i te kawe me te horapa o te kaha makariri o te mīhini whakapūngao (paipa), ā, ka pā ki te pānga o te whakamatao. Ina tae te matotoru o te paparanga hukapapa (hukapapa) i runga i te mata o te mīhini whakapūngao ki tētahi taumata, ka heke te whai huatanga o te whakamatao ki raro iho i te 30%, ka hua ake he moumou nui o te hiko me te whakapoto i te roa o te mahi a te pūnaha whakamatao. Nō reira, me whakahaere te mahi whakarewa rokiroki makariri i roto i te huringa tika.
Ka whakamahia ngā Wāhanga Whakamahana Whakamatao i roto i ngā rūma matao me ngā pouaka tio hei ārai i te hanga hukapapa i runga i ngā koiri whakapūngao, kia mau tonu ai te pāmahana ōrite mō te rokiroki nui o ngā taonga pirau. Ka taea te whakarite i ngā whakaritenga whakamahana whakarewa kia rite ki ngā whakaritenga.
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
Te tono hua
Ko te whakamahana whakarewa hauhautanga o te waeine e whakamahia ana i roto i ngā pouaka whakamātao, ngā hauhautanga, ngā pouaka tio, ngā kāpata whakaaturanga, ngā ipu, he hua mō te whakamahana pāmahana iti, e rua ngā waha paipa mō te maimoatanga hiri kāpia pēhanga, ka taea te mahi i roto i te pāmahana iti me te āhua mākū mō te wā roa, me te ārai-pakeketanga, te roa o te ora me ētahi atu āhuatanga.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














