Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngā Whakamahana Ngongo Konumohe Whakarewa |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 4.5mm, 6.5mm, me ētahi atu. |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whakamahana Whakarewa Konumohe |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ko te whakamahana Jingwei te wheketere ngongo whakamahana whakarewa konumohe, ka taea te whakarite i te whakatakotoranga ngongo whakamahana konumohe kia rite ki te tuhi a te kiritaki, ki ngā tauira rānei. I tēnei wā, kua hangaia e mātou ētahiwhakamahana whakarewa konumoheka kaweakehia te nuinga ki Ihipa me ētahi atu whenua o te Waenganui Rawhiti, ki te hiahia koe ki te whakapā mai ki a mātou. | |
Whirihoranga Hua
Ko te whakamahana whakarewa konumohe mō te pouaka whakamātao he huānga whakamahana hiko e tata ana ki ngā koiri whakapūngao. Ka whakahohehia i ia wā hei whakarewa i te hukapapa me te hukapapa kua kohia, kia rere atu ai hei wai. He momo pūnaha whakarewa rerekē, engari ko te kaupapa matua ko te whakanui ake i te pāmahana i roto i te wāhanga pouaka tio mō te wā poto hei tīmata i te tukanga whakarewa.
Ko te tikanga, ka whakahaerehia mā te taima whakarewa hukapapa, te whakamahana whakarewa hukapapa, te papa whakahaere hiko rānei. Ka mahi tahi ēnei wāhanga hei whakarite kia puta te huringa whakarewa hukapapa i ngā wā auau, kia kore ai e nui te huka e puta. Mā tēnei ka āwhina i te pupuri i te whai huatanga o te pouaka whakamātao, te pouaka tio rānei, ā, ka whakarite kia tika te whakahaere i te pāmahana.
Te tono hua
1. He whānuitia te whakamahinga mō te whakarewa i roto i ngā pouaka whakamātao, ngā pouaka tio hōhonu, me ētahi atu.
2. Ka taea hoki te whakamahi i ēnei whakamahana ngongo konumohe whakarewa i roto i ngā pouaka maroke, ngā whakamahana me ngā oumu me ētahi atu whakamahinga pāmahana waenga.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














