Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Wāhanga Whakamahana Rokiroki Matao Whakarewa |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| TeWāhanga Whakamahana Rokiroki MataoKa taea te hanga i te diameter o te ngongo ki te 6.5mm me te 8.0mm, ka taea te whakarite i te āhua kia kotahi te tika, kia rua te whānui, kia U te āhua, kia W te āhua, kia L te āhua me tetahi atu āhua ritenga. Ko te roa paerewa o te waea mata he 700mm, kia whakaritea rānei. | |
Whirihoranga Hua
Tengongo whakamahana rokiroki mataokua hipokina ki te paipa kowiri tira, kua whakakiia ki te waea ātete me te paura konupora waikura kua whakarerekētia, kātahi ka whakaitihia, ka hiritia mā te hononga silicone maka mate. Ko te mahi a te paura konupora waikura ko te whakamarumaru me te kawe wera, kia kore ai e kawe, e turuturu hoki i roto i te taiao makuku. Ko te arataki owhakamahana ngongo whakarewaHe waea silicone tōna, he ātete-wai hoki, ko te diameter o te paipa noa he 6.5mm, 8mm, 10.7mm, ka taea te whakarite i te rahi me te āhua kia rite ki te taiao whakamahinga.
Ina koa, ko te kaupapa mahi ongongo whakamahana hiko whakarewaKo te tikanga, ka wera te waea ātete i muri i te whakakahangia, mā te whakamahana me te kawe wera o te paura konupora waikura, ka whakawhiti i te wera ki te anga, kia puta ai te pānga whakamahana. He pai tēnei tikanga whakamahana mō ngā wāhi e hiahiatia ana te whakamahana tere, te whakarewa rānei, pērā i te rokiroki makariri. Mā te wera e puta mai ana i te ngongo whakamahana ka āwhina i ngā mea kei roto i te rokiroki makariri kia tere te whakarewa, kia mau rānei i tētahi pāmahana.
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
Ngā Painga o te Hua
1. Ko ngā whakamahana whakarewa rūma makariri e whakamahia ana i roto i ngā taputapu whakamatao pērā i ngā pouaka whakamatao hau, ngā pouaka whakamātao, ngā pouaka tio, me ētahi atu.
2. He pai te whakamarumaru o te wai, ā, he ātete hoki ki te wai.
3. Ko te hanga o te ngongo whakamahana whakarewa he mea whakamahi i te kowiri tira 304, he pai te ātete ki te waikura.
4. Ka taea te whakarite i ngā whakatakotoranga o te whakamahana whakarewa hukapapa (te whānui o te ngongo, te āhua, te roa, te mana me te ngaohiko) kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki.
Wokshop JINGWEI
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















