| Ingoa Huawhenua | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tewāhanga whakamahana whakarewaKo ngā āhua he ngongo tika kotahi, he ngongo tika takirua, he āhua U, he āhua W, me ētahi atu āhua ritenga. Ka taea te whiriwhiri i te diameter o te ngongo whakarewa huānga 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm. Ko te wāhanga whakamahana whakarewa me te waea mata kua hiritia e te pane rapa, ka taea hoki te hiri mā te ngongo whakaitiiti. | |
Ko te kaupapa o te whakamahanawāhanga whakamahana whakarewaKo te mahi matua ko te tohatoha i te waea ātete pāmahana teitei kia ōrite ki roto i te paipa maitai kore waikura ātete pāmahana teitei, ā, whakakīia te āputa ki te paura konupora waikura tioata me te kawe wera pai me ngā āhuatanga whakamarumaru. Ehara i te mea he matatau noa tēnei hanganga, engari he pai hoki te whai huatanga wera, ā, he pai hoki te whakamahana. Ina he iahiko e haere ana i roto i te waea ātete pāmahana teitei, ka horapa te wera i puta ki te mata o te ngongo whakarewa mā te paura konupora waikura tioata, kātahi ka whakawhitia ki te wāhanga wera, ki te hau rānei, kia tutuki ai te kaupapa o te whakamahana. Nā te mea ko te anga owhakamahana whakarewahe mea hanga ki te rauemi whakarewa, ka taea te ātete ki te tahunga maroke, te ātete ki te waikura me te ātete ki te pāmahana teitei, ā, ka taea te urutau ki ngā taiao whakamahana maha. Ā,whakamahana whakarewa ngongoka taea te hanga ki ngā momo āhua, hei whakatutuki i ngā hiahia tāutanga rerekē o ngā kiritaki.
Ngā whakamahana whakarewae whakamahia ana i roto i ngā pūnaha whakamatao me te tio hei ārai i te kohikohinga o te huka me te hukapapa.
Tengongo whakamahana whakarewangā tono ko:
1. Pouaka Whakamātao: Tāutahia hewhakamahana whakarewai roto i te pouaka whakamātao hei rewa i te hukapapa me te hukapapa kua kohia i runga i te koiri whakapūngao, kia pai ai te whakahaere o ngā taputapu me te pupuri i te pāmahana ōrite mō te rokiroki kai.
2. Pouaka tio: Ngā whakamahinga o te pouaka tiongongo whakamahana whakarewahei ārai i te hukapapa o te koiri whakamomona, kia maeneene ai te rere o te hau, kia ora ai hoki te kai tio.
3. Ngā waeine whakamatao arumoni:Ngā whakamahana whakarewa ngongohe mea nui i roto i ngā waeine pouaka whakamātao nui e whakamahia ana i roto i ngā hūpāmakete, i ngā wharekai me ētahi atu taiao arumoni hei pupuri i te kounga o ngā taonga pirau.
4. Pūnaha hauhautanga: I roto i ngā waeine hauhautanga me ngā koiri whakamatao e ngāwari ana ki te huka,ngā whakamahana whakarewae whakamahia ana hei rewa i te huka me te whakapai ake i te whai huatanga o te whakamatao o te pūnaha.
5. Papu wera:Ngā whakamahana whakarewaKa āwhina ngā papu wera ki te aukati i te hanga huka i runga i ngā koiri o waho i te rangi makariri, kia pai ai te mahi a te pūnaha i ngā momo whakamahana me te whakamatao.
6. Te whakamatao ā-ahumahi: Ko ngā ahumahi e hiahia ana ki te whakamatao nui, pērā i ngā whare tukatuka me te rokiroki kai, ka whakamahi i ngā whakamahana whakarewa hei pupuri i te whai huatanga o ā rātou pūnaha whakamatao me te whakarite i te kounga o te hua.
7. Ngā rūma makariri me ngā pouaka tio whakauru: ka whakamahia ngā ngongo whakamahana whakarewa hukapapa i roto i ngā rūma makariri me ngā pouaka tio whakauru hei ārai i te huka o ngā koiri whakapūhau me te pupuri i te pāmahana ōrite mō te rokiroki nui o ngā taonga pirau.
8. Ngā pouaka whakaatu pouaka whakamātao: Ka whakamahia e ngā pakihi pēnei i ngā toa hoko kai me ngā toa hokohoko ngā pouaka whakaatu pouaka whakamātao me ngā whakamahana whakarewa hei whakaatu i ngā hua kua pouaka whakamātao, kua tio rānei, me te kore e ārai te tirohanga mai i te huka.
9. Ngā taraka me ngā ipu pouaka whakamātao: ka whakamahia ngā whakamahana whakarewa huka hei whakamatao i ngā pūnaha kawe waka hei ārai i te hanga hukapapa, hei whakarite hoki kia noho pai ngā taonga i te wā e kawe ana.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













