Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngongo Whakamahana Whakarewa mō ngā Paepae Kohikohi Wai |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ko te Ngongo Whakamahana Whakarewa mō ngā Paepae Kohikohi Wai e whakamahia ana mō te whakarewa i te hau makariri, te āhua pikitia ongongo whakamahana whakarewaHe momo AA (ngongo tika takirua), ka rite te roa o te ngongo ki te rahi o tō hau whakamatao, ka taea te whakarite i tā mātou whakamahana whakarewa katoa kia rite ki te hiahia. Ka taea te hanga i te diameter o te ngongo whakamahana whakarewa kowiri tira kia 6.5mm, kia 8.0mm rānei, ka hiritia te ngongo me te wāhanga waea mata ki te pane rapa. Ā, ka taea hoki te hanga i te āhua kia rite ki te āhua U me te āhua L. Ka puta te mana o te ngongo whakamahana whakarewa kia 300-400W ia mita. | |
Whirihoranga Hua
He mea hanga motuhake ngā whakamahana whakarewa hei whakatika i te raruraru o te mahi whakamatao iti iho i te pai e puta mai ana i te uaua o te whakarewa i roto i ngā momo pouaka tio me ngā kāpata pouaka whakamātao rerekē. Mā te karo i te kohikohi huka i runga i ngā koiri whakamatao me ētahi atu wāhanga, he mea nui ēnei whakamahana hei pupuri i te whai huatanga me te whai huatanga o ngā pūnaha whakamatao. He mea hanga ngā whakamahana whakarewa ki ngā ngongo maitai kore waikura pakari, ā, ka taea te piko ki ngā āhua rerekē kia rite ki ngā whakamahinga motuhake, kia māmā ai te tāutanga me te mahi tino pai.
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
Mahi Hua
Ko te mahi matua o te ngongo whakamahana whakarewa he ārai i te hukapapa o te mīhini whakamatao, ā, ka pai ake te hua whakamatao o te taputapu whakamatao me te whakaiti i te whakapaunga hiko. I roto i ngā taputapu whakamatao pērā i ngā mīhini hau makariri rokiroki me ngā kāpata whakaaturanga pouaka whakamātao, ka ngawari te mata o te mīhini whakamatao ki te hukapapa. Ka whakawhāitihia e te hukapapa te awa rere, ka whakaitihia te rahinga o te hau, ā, ka āraia rawatia te mīhini whakamatao, ka pā kino ki te rere o te hau, ka heke nui te hua whakamatao me te pikinga o te whakapaunga hiko. Hei whakaoti i tēnei raruraru, ko te tikanga noa ko te whakamahi i te whakamahana wera hiko, mā te whakamahi i te ngongo whakamahana whakarewa hei whakamahana i te hukapapa ki runga i te mata o te mīhini whakamatao, ka rewa, ā, ka tutuki te kaupapa o te whakarewa.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














