Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngongo Whakamahana Whakarewa MABE-Ātete mō te Pouaka Whakamātao |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ka whakamahia te ngongo whakamahana whakarewa mō ngā wāhanga pouaka whakamātao MABE, ko te whānui o te ngongo he 6.5mm, ā, ko te roa o ia ngongo he 35cm, 38cm, 41cm, 46cm, 52cm, 56cm me ētahi atu. Ka taea te whakarite i te roa ātete o te whakamahana whakarewa, ka taea te hanga i te ngaohiko ki te 110-230V. | |
Whirihoranga Hua
Whakakapia te ātete o tō pouaka whakamātao Mabe-Patrick ki te whakamahana whakarewa. Hototahi ki ngā waitohu Mabe me Patrick. Kia pai te rere o tō pouaka whakamātao me tēnei wāhanga kounga teitei.
He mea hanga motuhake tēnei wāhanga ngongo whakamahana whakarewa mō ngā pouaka whakamātao a Mabe me Patrick, kia pai ai te hototahitanga me te mahi tino pai. Nā te āhua me te roa o te whakamahana whakarewa e pai ai mō ngā tauira rerekē o ēnei waitohu. He wāhanga pono tēnei ātete hei pupuri i te mahi a tō pouaka whakamātao.
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
Ngā Painga o te Hua
1. Ko ngā whakamahana whakarewa rūma makariri e whakamahia ana i roto i ngā taputapu whakamatao pērā i ngā pouaka whakamatao hau, ngā pouaka whakamātao, ngā pouaka tio, me ētahi atu.
2. He pai te whakamarumaru o te wai, ā, he ātete hoki ki te wai.
3. Ko te hanga o te ngongo whakamahana whakarewa he mea whakamahi i te kowiri tira 304, he pai te ātete ki te waikura.
4. Ka taea te whakarite i ngā whakatakotoranga o te whakamahana whakarewa hukapapa (te whānui o te ngongo, te āhua, te roa, te mana me te ngaohiko) kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki.
Wokshop JINGWEI
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















