| Ingoa Huawhenua | Ngongo Whakamahana Whakarewa |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ko te whakamahana JINGWEI te kaihanga whakamahana whakarewa ngaio, neke atu i te 25 tau mātou e mahi ana i te huānga whakamahana whakarewa kua whakaritea, te āhua kei a mātou he whakamahana whakarewa ngongo kotahi, he whakamahana whakarewa ngongo takirua (momo AA). he āhua U, he āhua ritenga motuhake rānei. Ko te kaha o te ngongo whakamahana tango pirau he tata ki te 300-400W ia mita, ā, ka taea hoki te whakarite i te mana kia rite ki ngā whakaritenga. Ka whakamahia e mātou te ara hiri mā te ngongo me te wāhanga e hono ana ki te waea mata, mā tēnei huarahi ka whai i te mahi ā-wai pai rawa atu. | |
Ko te ngongo whakamahana whakarewa he huānga whakamahana hiko i hangaia, i whakawhanakehia hoki mō ngā momo taputapu whakamatao katoa pēnei i te rokiroki makariri, te rokiroki makariri, ngā kāpata whakaaturanga, ngā kāpata moutere me ērā atu. Ka taea te whakairi i te whakamahana whakarewa ki ngā tara o te whakamatao hau me te whakamatao, tae atu ki te anga o te kaikohi wai, hei whakaoti i te mahi whakarewa.
He pai te pānga whakarewa me te whakamahana o te ngongo whakarewa hukapapa, he pūmau ngā āhuatanga hiko, he ātete teitei ki te whakamahana, he ātete ki te waikura, he ātete ki te koroheketanga, he nui te kaha ki te uta, he iti te ia turuturu, he pūmau me te pono, he roa te ora ratonga.
He mea hanga ngā whakamahana whakarewa hukapapa ki te incolo840, 800, te kowiri tira 304, 321, 310S, te uhi konumohe me ētahi atu rauemi. He maha anō hoki ngā kōwhiringa whakamutu rerekē e wātea ana (pēnei i te pane rapa, te ngongo whakaitiiti). Ka taea te whakarite i ngā whakamahana whakarewa hukapapa ki ngā āhua me ngā rahi rerekē e ai ki ngā hiahia o te kiritaki.
1. Ko ngā ngongo whakamahana whakarewa e whakamahia ana i roto i ngā taputapu whakamatao pērā i ngā pouaka whakamatao hau, ngā pouaka whakamātao, ngā pouaka tio, me ētahi atu.
2. He pai te whakamarumaru o te wai, ā, he ātete hoki ki te wai.
3. Ko te hanga o te huānga whakamahana whakarewa he tikanga whānuitia te whakamahi i te kowiri tira 304 hei rauemi paipa o waho, he pai te waikura.
4. Ko te tikanga, ka whakamahia te whakamahana whakarewa ki te oumu, he parauri te tae, ka taea te whakamahana i te pāmahana tiketike, he mangu, he kakariki pouri rānei te tae o te mata o te ngongo whakamahana hiko.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













