| Ingoa Huawhenua | Whakamahana Whakarewa Hukapapa Toa Matao Ngongo Whakamahana |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tengongo whakamahana whakarewa toa mataoKa taea te hanga i te āhua U, te ngongo tika rua, ka whakaritea te roa me te mana kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. Ka taea te whiriwhiri i te diameter o te ngongo 6.5mm, 8.0mm rānei. Ko te mana o tengongo whakamahana whakarewako te tikanga he 300-400W ia mita, ā, ko te wāhanga hono o te ngongo whakamahana me te raina putanga kua hiritia ki te pane rapa pehanga wera, he pai ake te ātete ki te wai. | |
He whakamahana whakarewa i roto i te toa mataohe whakamahana e whakamahia ana hei ārai i te huka me te hukapapa, e whakamahia ana i roto i te pouaka whakamātao, te tio, te hauhautanga, ngā pouaka tio me ētahi atu mara. Ko tengongo whakamahana whakarewahe mea hanga te nuinga mai i te paipa kowiri tira, te waea whakamahana hiko me te paura konupora waikura kua whakarerekētia, ka taea te whakanui tere i te pāmahana o te mata hei ārai i te hukapapa me te hanga hukapapa o ngā pata wai. Ko te roa, te āhua me te rahi o tewhakamahana whakarewaka taea te whakarite kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. Ko tewhakamahana whakarewa pouaka whakamātaoka taea te whakamahana i te pāmahana tiketike. I muri i te whakamahana, ka kakariki pouri te mata o te ngongo whakamahana.
Ngā whakatakotoranga o tengongo whakamahana toa mataoka whakatauhia te nuinga e te diameter o te ngongo, te roa, te ngaohiko, te mana me ētahi atu tawhā.
1. Te whānui o te ngongo: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu.
2. Roa: Kia rite ki te horopaki tono tūturu hei whakatau, me te whakaaro hoki ki te tawhiti i waenga i ngā wāhanga me ngā whakaritenga tāutanga.
3. Ngaohiko: ko te tikanga he 110V, he 220V rānei.
4, te mana: kia rite ki te hiahia ki te whakamahana i te rohe me te huringa pāmahana ki te whakatau, ko te tikanga i waenga i te 300-400W/m.
Ka taea te whakarerekē me te tatau i ngā tawhā o runga ake nei kia rite ki te tono motuhake hei whakatutuki i ngā hiahia o ngā mara rerekē.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













