Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Wāhanga Whakarewa Hukapapa Wāhanga Whakamatao Whakamahana Ngongo |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tewae whakamahana ngongoe whakamahia ana mō te whakarewa hau me te pouaka tio/pouaka whakamātao, ko te roa o te ngongo ka rite ki te rahi o tō pouaka hau, ka taea te whakarite i tā mātou whakamahana whakarewa katoa kia rite ki te hiahia. Tengongo whakamahana whakarewa rūma makaririka taea te hanga i te diameter ki te 6.5mm, 8.0mm me te 10.7mm, ka taea te whakarite i te āhua me te rahi kia rite ki ngā whakaritenga a te kiritaki. Ko tewhakamahana whakarewaKa taea te tāpiri i te ngongo ki te pūrua, pērā i te pūrua 6.3mm, te pūrua wahine/tāne rānei. | |
Whirihoranga Hua
Ngā wāhanga matua o tengā whakamahana ngongo whakarewako te paura konupūmā waikura kua whakarerekētia, te paipa maitai kore waikura, me te waea koranu hikohiko. I whakakīia te wāhi i mahue i te waea whakamahana hiko e te paura konupūmā waikura, e tohatohahia ana ki te taha o waenganui o te paipa maitai kore waikura, ā, he pai te kawe wera me te whakamarumaru. He maha ngā wā, ka whakamahia ngā hiri silicone, uku rānei ki ngā pito e rua o te pūwero. I runga i ngā hiahia o te whakamahinga, ko tewhakamahana whakarewa pouaka whakamātaoka taea te piko i te ngongo ki ngā āhua rerekē. He mama, he ngāwari hoki te tāuta me te wetewete. Nā te taumata tiketike o te aunoatanga, ko tengongo whakamahana rūma makaririka taea te whakarite kia rite ki ngā hiahia o ia kiritaki. I tua atu, i tāpirihia te paura konupora waikura pāmahana teitei ki te ngongo whakamahana whakarewa tio i te wā e tukatuka ana, kia kore ai e utua te whakamarumaru o te mata i te wā e whakamahana ana te ngongo ki te hiko.
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
Te tono hua
Tepaipa whakamahana whakarewahe roa te ora mahi, he pai te whakamarumaru me te ātete ki te wai. Ko te rauemi paipa o waho he kowiri tira 304 te nuinga, he pai te ātete ki te waikura, he pumau te mahi, he teitei te mahi hiko, he kaha taumaha, he iti te ia turuturu, he pai mō te mahi whakarewa o te pouaka whakamatao, te pouaka whakamātao, te pouaka tio me ētahi atu taputapu whakamatao. Ko te hoahoa opaipa whakamahana whakarewaKa whakaarohia te āhuatanga hiri i roto i te taiao mahi makariri me te makuku. Ka whakamahia te hiri pēhi rapa, te paipa whakaheke wera pakitara-rua rānei hei whakaiti, hei whakarite i te whakamahinga noa i roto i ngā taputapu tio.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














