Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngā Wāhanga Whakarewa Hukapapa GL Wiremu Whakawera |
| Rauemi Ārai | Rapa silicone |
| Diameter waea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whakamahana | kua whakaritea |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, whero, kōwhai, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | waea whakamahana whakarewa |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ko te whakamahana JINGWEI tewheketere waea whakamahana whiri, ko te diameter waea o ngā hua pikitia he 3.0mm me te whiri muka karāhe, ka taea te whakarite i te roa me te mana o te whakamahana waea kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki, ko te roa o te waea mata he 1000mm. Ka taea te whiriwhiri i te diameter waea he 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, me te 4.0mm. Ka taea hoki te whiri i te mata waea ki te konumohe, ki te kowiri tira rānei. Tewhakamahana waea whakarewaKa taea te hiri i te wāhanga whakamahana me te hononga waea mata ki te pane rapa, ki te ngongo whakaheke pakitara-rua rānei, ka taea e koe te whiriwhiri kia rite ki o hiahia ake. | |
Whirihoranga Hua
Waea whakamahana whiriKo te waea whakamahana rapa silicone taketake he mea hanga ki te waea whakamahana rapa silicone taketake hei tāpiri i te paparanga whiri muka karāhe, te paparanga whiri konumohe me te paparanga whiri kowiri tira, he pāmahana ōrite, he pai te pai o te wera, ko te nuinga he waea whakamahana koranu me te kakahu hiri taha pāmahana teitei rapa silicone. Ko ngā āhuatanga o te waea whakamahana silicone he tere te wera, he pāmahana ōrite, he pai te pai o te wera me te pakari pai. Ka takaihia te waea muka karāhe ki te waea koranu ātete, ki te waea koranu ātete kotahi (maha) rānei hei waea matua, ā, ka pania te paparanga o waho ki te paparanga taha silicone/PVC o te waea whakamahana. He pai te ātete wera o te waea whakamahana silicone. Ka taea te whakamahi mō te wā roa i te 150°C me te kore e rerekē te mahi. Ka taea te whakamahi tonu mō te 10,000 hāora i te 200°C. Ka taea te takai tika i te whakamahana, te whakaranu me te whakamahana o ngā paipa, ngā tāke, ngā pourewa me ngā tāke mō ngā taputapu ahumahi i te aroaro o ngā hau mākū me ngā hau kore-pahū ki te mata o te wāhanga e whakamahanahia ana.
Āhuatanga Hua
1. Rauemi waea whakamahana: Constantan, Constantan, konutea parahi mā, nikara-konukōmiuma, koranu parahi-nikara rānei;
2. Hanganga waea wera: waea wera matua kotahi silicone, waea wera matua maha silicone, waea wera porowhita matua kotahi silicone;
;3. Te tukanga takai ā-roto o te waea wera: ka takaihia te waea whakamahana ki te muka karāhe;
;4. Ngā paerewa whakamātautau hua: Ngā paerewa e pā ana ki te UL758 mō te waea wera;
5. Whakamātautau piko hua: neke atu i te 5000 ngā wā, kāore he rerekētanga (whakamātautau kia rite ki ngā paerewa whakamātautau UL, IEC);
6. Whakamātautau takai hua: neke atu i te 25,000 ngā wā, kāore he rerekētanga (whakamātautau kia rite ki ngā paerewa whakamātautau UL, IEC).
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














