| Ingoa Huawhenua | Huānga Tunu DG47-00038B mō te Whakamahana Ngongo Oven Samsung |
| Tau wāhanga | DG47-00038B |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm |
| Ngaohiko | 115V |
| Āhua | Āhua M |
| Tauira pūrua | 6.3mm |
| Rahi | kua whakaritea kia rite ki te tauira taketake |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Utu mō te wae EXW | USD4.5 ia wahi mō ngā 100 wahi, he iti ake te utu i te rahinga nui |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi 35 ngā kātene kotahi (rahi kātene: 63*54*31cm) |
| Rauemi | kowiri tira 304 |
| Tae ngongo | kakariki pouri |
| 1. Ko te whakamahana ngongo oumu e whakamahia ana mō te Samsung bake, ā, ko te tau wāhanga huānga bake ko DG47-00038B, ko te diameter o te ngongo he 6.5mm, ā, ko te āhua o te whakamahana he M. 2. Ka whakaritea te rahi o te ngongo whakamahana oumu kia rite ki te tauira taketake, ā, ka whakamahanahia te ngongo, nō reira ka kakariki pouri te tae o te ngongo. 3. Ko tā mātou ngongo whakamahana hiko katoa he mea hanga ki te kowiri tira 304, ā, kei a mātou anō hoki te kowiri tira 321 me ētahi atu mea kounga teitei. Ka taea te whakarite i te rahi o te huānga whakamahana kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. | |
Ka taea e tēnei huānga whakamahana hiko kowiri tira 304 te whakamahana i te hau, te pokepokea ai whakarewa, me ngā momo wai. Kei te ngongo whakamahana oumu hiko he anga kowiri tira 304, e rua ngā hiri silicone, uku rānei i ngā pito, me te tohatoha tuaka pokapū o te waea koranu hiko hiko porowhita (nikara konukōmiuma, rino konukōmiuma konukōmiuma). Kua whakakīia te āputa ki te whakamarumaru pai me te kawe wera o te konukōmiuma waikura. Ko te ngongo kowiri tira kore-ira, ātete-mahana teitei, he tohatoha ōrite o te waea anode pāmahana-teitei, ā, kua kī tonu te wāhi takoto kau i te paura konukōmiuma waikura tioata, he pai te whakamarumaru me te kawe wera. He rite te whakamahana o tēnei hanganga, he pai te pai o te whakamahana, ā, he matatau. Mā te paura MgO tioata ka taea te horapa o te wera i puta mai i te waea anode pāmahana-teitei ki te mata o te ngongo whakarewa, kātahi ka nekehia ki te hau, ki ngā wāhanga wera rānei hei whakatutuki i te kaupapa whakamahana.
1. Whakamahia hei whakamaroke i te rakau, te pepa, te tā me te tae, te peita, me ētahi atu, me ngā ngongo whakamahana tara.
2. Ngā oumu hiko pāmahana iti pērā i ngā oumu hiko ahumahi me te tohanga hau, ngā oumu hiko, me ētahi atu.
3. I roto i te umanga kai, te tunu i ngā momo taro, pihikete me ngā keke.
4. Ngā momo taputapu whakamahana hiko o te whare i ia rā, pērā i te oumu hiko, te oumu hiko, te tunu raihi, te paraharaha parai hiko, te paraharaha parai hiko, te whakamahana wai, te rino hiko me ētahi atu hua.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.














