Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Wāhanga Whakamahana Oumu Dia 6.5MM |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Ouma |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| TeWāhanga Whakamahana Oumu Dia 6.5MMe whakamahia ana mō te ngaruiti, te oumu, te paraharaha hiko. Ka taea te whakarite i te āhua o te whakamahana oumu kia rite ki ngā tuhi, ki ngā tauira rānei a te kiritaki. Ka taea te whiriwhiri i te whānui o te ngongo: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm rānei. Ko JINGWEI HEATER te wheketere ngongo whakamahana ngaio, te ngaohiko me te mana owāhanga whakamahana oumuka taea te whakarite kia rite ki te hiahia. Ā, ka taea te whakamahana i te ngongo huānga whakamahana oumu, ka kakariki pouri te tae o te ngongo i muri i te whakamahana. He maha ā mātou momo tauira kāpeka, ki te hiahia koe ki te tāpiri i te kāpeka, me tuku mai e koe te tau tauira ki a mātou i te tuatahi. | |
Whirihoranga Hua
E whā ngā momo o ngā huānga whakamahana oumu: ngā ngongo whakamahana kowiri tira, ngā ngongo kuata, ngā ngongo halogen, me ngā ngongo whakamahana rama whero-whero. Inaianei kua hangaia te ngongo whakamahana oumu kowiri tira, e whakamahi ana i ngā waea nikara-konupora kounga teitei hei tohatoha ōrite i te wera ki te oumu. Ka whakamahia e te whakamarumaru o roto te waikura konupora karaehe A tino parakore hei whakarite i te whakawhiti wera me te ātete whakamarumaru pai rawa atu. Ka whakamahanahia te huānga whakamahana oumu ki te hau, kātahi ka hangaia te huānga whakamahana oumu ki te paerewa teitei rawa atu.
Ngā Āhuatanga o te Hua
1. MOQ iti: Ka taea e ia te whakatutuki i tō pakihi whakatairanga.
2. OEM Whakaaetia: Ka taea e mātou te whakaputa i tō hoahoa mena ka homai e koe te tuhi.
3. Ratonga Pai: E manaaki ana mātou i ngā kiritaki me te mea he hoa.
4. Kounga Pai: He tino pakari tā mātou pūnaha whakahaere kounga. He ingoa pai tō mātou i te mākete o tāwāhi.
5. Tukunga Tere me te Utu iti: He nui te hekenga mai i te kaituku (Kirimana Roa).
E ono ngā ngongo me ngā ngongo e whā o te wāhanga whakamahana oumu, engari kāore he ngongo o runga, o raro hoki o ngā ngongo e whā, ā, he ngongo o runga, o raro hoki o ngā ngongo e ono hei whakamahana. Ki te whakatauritea ki te oumu 4-ngā ngongo, he ōrite ake te tohatoha pāmahana o te oumu 6-ngā ngongo, ā, kāore i te nui te hapa pāmahana whānui. He teitei te kai e puta mai ana, he nui te kaha o te oumu, engari he teitei te utu. He iti ake te kaha o te oumu 4-ngā ngongo, ā, ka teitei ake te pāmahana i roto i te pouaka, ka nui ake te hapa pāmahana, kāore e pai ki te tae o te mata kai. Engari he iti ake te utu.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














