Whirihoranga Hua
Ko te ngongo whakamahana rumaki mō te tāke wai ka wehea whānuitia ki ngā parirau miro me ngā parirau papatahi. Ko ngā rahi noa o ngā parirau miro ko te 1 inihi, 1.2 inihi, 1.5 inihi me te 2 inihi, ā, ko te nuinga o te wā ka whakamahia mō te whakamahana iti-mana, me ngā tautuhinga mana mai i te maha kirowati ki te tekau kirowati. Kei te wātea ngā parirau papatahi i roto i ngā rahi mai i te DN10 ki te DN1200, ā, ka taea te hoahoa i ngā mana rerekē kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. Ko te tikanga, ka whakamahia e ngā ngongo whakamahana rumaki parirau nui-mana ngā parirau papatahi, me te mana mai i te maha kirowati ki te rau kirowati. He kaha mata teitei tō rātou, arā, e 2 ki te 4 ngā wā o te kawenga mata o te whakamahana hau.
Ko te ngongo whakamahana rumaki rūma o te tāke wai he taputapu whakamahana hiko e whakamahia ana mō te whakamahana i ngā wai pēnei i te wai, te hinu, me ētahi atu mea rānei. He maha ngā wā ka tāutahia ki roto i ngā tāke wai, i ngā tāke rokiroki rānei. Mā te hononga rūma e mau ai ki te tāke wai, he pai te whakamahana, he watea te tāutanga, ā, he roa te ora o te mahi.
Ko ngā ngongo whakamahana rumaki tāke wai he mea hanga i te 3, 6, 9, 12, 15, neke atu rānei ngā ngongo whakamahana āhua-U kua whakapirihia ki runga i tētahi flange papatahi mā te whakapiringa pewa argon. Ko ēnei ngongo whakamahana he mea hanga whānuitia hei ngongo whakamahana hiko wai mana-teitei, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i ngā tāke wai, ngā poiha hiko, te whakamahana āwhina rā, ngā oumu hinu whakawhiti wera me ētahi atu āhuatanga whakamahana wai.
Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngongo Whakamahana Ruku Hiko DN40 mō te Tāke Wai |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Ruku |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Kamupene | wheketere/kaituku/kaihanga |
| Ko te ngongo whakamahana rumaki DN40 mō te rauemi tāke wai he kowiri tira 201 me te kowiri tira 304 ā mātou, ko te rahi o ngā flange he DN40 me te DN50, ka taea te whakarite i te mana me te roa o te ngongo kia rite ki ngā whakaritenga. | |
Ngā Āhuatanga o te Hua
Ngā Āhuatanga o te Hua
Te tono hua
*** Whakamahana wai kāinga: Hei whakamahana i te wai kāinga.
*** Tāke wai ahumahi: Whakamahia hei whakamahana i te wai ahumahi, te hinu, me ētahi atu wai rānei.
*** Taputapu matū: hei whakamahana i ngā otinga waikawa me te kawakore, i ngā wai waikura rānei.
*** Tukatuka kai: Whakamahia hei whakamahana i ngā wai e tika ana mō te kai, pērā i te miraka, ngā inu, me ētahi atu.
Awheawhe JINGWEI
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














