Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Waea Whakamahana Rapa Silicone Anga Tatau mō te Whakarewa |
| Rauemi Ārai | Rapa silicone |
| Diameter waea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whakamahana | kua whakaritea |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | waea whakamahana whakarewa |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Te whakarewate roa o te taura whakamahana pouaka tio, ka taea te whakarite i te ngaohiko me te mana kia rite ki te hiahia. Ka taea te whiriwhiri i te diameter waea ki te 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, me te 4.0mm. Ka taea te whiri i te mata waea ki te karāhe karāhe, te konumohe, te maitai kore waikura rānei. Tewhakamahana waea whakarewaKa taea te hiri i te wāhanga whakamahana me te hononga waea mata ki te pane rapa, ki te ngongo whakaheke pakitara-rua rānei, ka taea e koe te whiriwhiri kia rite ki o hiahia ake. | |
Whirihoranga Hua
Waea whakamahana hiko rapa siliconeHe waea whakamahana hiko e herea ana ki te waea koranu ātete i runga i te waea matua muka karāhe hei Huānga Whakamahana, ā, kua hipokina ki te rauemi rapa silicone ātete-wera ngohengohe i te paparanga o waho. He tino pai te ātete wera o tōna paparanga whakamarumaru, ā, ka taea te whakamahi mō ngā wā roa i te 150 °C me te kore e rerekē te mahi, ā, ka taea te whakamahi tonu mō ngā haora 10,000 i te 200 °C. He pai te waea whakamahana rapa silicone anga tatau mō te wā roa i te pāmahana i waenga i te -60~180 °C, ā, ina kore te kaha o te mana e neke ake i te 40 W/m. Ko tetaura whakamahana rapa siliconeHe mura, engari ka taea te tine i a ia anō. Nā te mea kāore he halide waro i roto i te rapa silicone, kāore e puta he paowa, he hau paitini rānei ina tahuna. He pai mō ngā tono ātete ahi maha, ā, e whakamahia whānuitia ana i roto i ngā taputapu kāinga, te hauora hauora, ngā taputapu ataahua, ngā mīhini me ngā taputapu, te ahumahi matū, ngā ahumahi tukatuka kirihou, me ētahi atu.
Ngā Huarahi hei Hono i te Taura Whakamahana Rapa Silicone
1. Ka hiritia te hononga i waenga i te waea whakamahana me te pito matao arahi-puta (waea arahi-puta) ki te whakakikorua silicone, ā, me whakamahana anō hoki te waea arahi-puta ki te silicone.
2. Kua hiritia te hononga i waenga i te waea whakamahana me te pito matao arahi-waho (waea arahi-waho) ki te ngongo whakaiti wera.
3. He rite te whānui o te hononga i waenga i te waea whakamahana me te pito matao arahi-waho (waea arahi-waho) ki te waea. Kua tohua ngā pito whakamahana me ngā pito matao ki ngā tae. Ko te painga he rite te whānui o te hononga ki te tinana waea, ā, he māmā te hanganga.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













