Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whakamahana Kūaha mō te Rūma Matao |
| Rauemi Ārai | Rapa silicone |
| Diameter waea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whakamahana | kua whakaritea |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | waea whakamahana whakarewa |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ka taea te whakarite i te roa, te ngaohiko me te mana o te Whakamahana Kūaha mō te Rūma Matao kia rite ki te hiahia. Ka taea te whiriwhiri i te whānui o te waea: 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, me te 4.0mm. Ka taea te whiri i te mata o te waea ki te karāhe karāhe, te konumohe, te maitai kore waikura rānei. Tewhakamahana waea whakarewaKa taea te hiri i te wāhanga whakamahana me te hononga waea mata ki te pane rapa, ki te ngongo whakaheke pakitara-rua rānei, ka taea e koe te whiriwhiri kia rite ki o hiahia ake. | |
Whirihoranga Hua
Ko te whakamahana tatau mō ngā rūma makariri he taputapu whakamahana waea kotahi, e whakamahia ana i roto i ētahi pouaka whakamātao iti, i ngā pouaka whakamātao whare rānei, me ētahi atu wāhi anō hoki. Ko te whakamahana anga tatau he waea parahi angiangi e whakamahanatia ana e te hiko hei whakanui ake i te pāmahana o te hau e karapoti ana, ā, mā reira ka whakakorea te huka i roto i te pouaka whakamātao.
Ko te whakamahana tatau mō te rūma makariri e whakamahi ana i te kaupapa whakamahana hihi, arā, mā te waea wera hiko ka tukuna te wera huri noa. Ko ōna painga he iti te rahi, he māmā te hanganga, he ngāwari ki te tāuta me te tiaki. Heoi, he iti te whānuitanga o te mahi a te whakamahana tatau mō te rūma makariri, ka taea anake te whakawhāiti ki tētahi wāhi motuhake o te pouaka whakamātao, he puhoi te tere whakamahana, ā, he iti noa te whānuitanga o te whakamahinga.
Mahi Hua
Kāore te waea whakamahana i runga i te anga tatau o te rūma makariri e mau tonu te hiko. Ko te ture a Joule, e kī ana ka hurihia e te iahiko te pūngao hiko hei pūngao wera, e whakarato ana i te tūāpapa mō te mahi a te waea whakamahana whakarewa. Ko te whakamahana hiko te tukanga e whakaputahia ai e te iahiko te nui o te wera i muri i te haere i roto i te ara iahiko.
Hei arataki whakarewa, ka tukuna te wera e te waea whakamahana tatau whakarewa ina whakakāhia, ka rewa te kapiti tatau tio, ā, ka kore e mate. Ka whakaweto aunoa te pūhiko hiko o te whakamahana tatau mō te rūma makariri i muri i te whakakāhia mō tētahi wā. Me whakakāhia anō te hiko o te whakamahana tatau mō te rūma makariri kia whakamahanahia ina heke te pāmahana, nā te mea ka mau tonu te wera mō tētahi wā.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314










