Whirihoranga Hua
Ko te tikanga, ka whakamahia ngā whakamahana whakamatao rua mā te whakamahana hiko. Ina koa, ina pā te iahiko mā roto i ngā wāhanga ātete i roto i te ngongo whakamahana, ka puta te kaha wera mai i te ātete, ka tere te piki o te pāmahana o te ngongo whakamahana. Muri iho, ka whakawhitia tēnei wera ki te mata o te pūwhakamātao mā te ara iahiko, ka whakarewahia te paparanga hukapapa i hangaia nā ngā āhuatanga pāmahana iti. Ehara i te mea ka whakahokia mai e tēnei tukanga te pai o te whakawhiti wera o te pūwhakamātao engari ka ārai hoki i te hekenga o te mahi, i ngā rahunga pūnaha rānei i puta mai i te kohikohi hukapapa.
Ko te mahi matua a te ngongo whakamahana whakarewa-rua he ārai i te huka nui rawa ki runga i te mata o ngā waeine rokiroki makariri, o ngā taputapu whakamatao rānei. He mea noa te huka i roto i ngā taiao pāmahana iti, inā koa i raro i ngā āhuatanga haumākū teitei, ina ka whakamatao, ka tio te makuku o te hau i runga i te mata o te whakamatao. Mena ka matotoru rawa te paparanga huka, ka tino whakaitihia e te whakamahana whakarewa-rua ngongo te pai o te whakawhiti wera o te whakamatao, ā, ka pā ki te mahi whānui o te pūnaha whakamatao. Nō reira, he mea nui te tango i te paparanga huka i te wā tika hei pupuri i te mahi noa o ngā taputapu.
Hei tāpiritanga, he pānga penapena hiko anō hoki tō te wāhanga whakamahana whakarewa-rua. Mā te tango i te paparanga hukapapa i ia wā, ka taea te whakaiti i te nui haere o te whakapaunga hiko o ngā taputapu whakamatao nā te hekenga o te pai o te whakawhiti wera, ā, ka nui ake te whai hua o te whakamahinga hiko.
Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngongo Huānga Whakamahana Whakarewa Rua mō te Evaporator Whakamatao Wāhanga |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, momo AA, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa mō te whakamatao waeine |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Kamupene | Kaihanga/kaituku/wheketere |
| Ko te whakamahana whakarewa takirua e whakamahia ana mō te whakarewa i te hau whakamatao, ko te āhua pikitia o te huānga whakamahana whakarewa he momo AA (ngongo tika takirua), ko te roa o te ngongo ka rite ki te rahi o tō hau whakamatao, ka taea te whakarite i tā mātou whakamahana whakarewa katoa kia rite ki te hiahia. Ka taea te hanga i te diameter o te ngongo whakamahana whakarewa takirua kia 6.5mm, kia 8.0mm rānei, ka hiritia te ngongo me te wāhanga waea mata ki te pane rapa. Ā, ka taea hoki te hanga i te āhua kia rite ki te āhua U me te āhua L. Ka puta te mana o te ngongo whakamahana whakarewa kia 300-400W ia mita. | |
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
He whakamahana whakarewa tika kotahi
Whakamahana Whakarewa Momo AA
Whakamahana Whakarewa Hukapapa Āhua-U
He whakamahana whakarewa āhua UB
He whakamahana whakarewa momo B
He whakamahana whakarewa momo BB
Hoahoa Whakaritenga Hua
Hei whakatutuki i ngā hiahia o ngā momo whakamahinga, ka taea te whakarite i ngā whakatakotoranga o ngā whakamahana whakarewa ngongo takirua i runga i ngā āhuatanga tūturu. Hei tauira, i roto i ngā pouaka whakamātao iti o te whare, he nui pea te whakamahana iti-mana; i roto i ngā whare rokiroki makariri ahumahi nui, me whakamahi he taputapu whakamahana nui-mana, he whānui ake te kapi. Hei tāpiri, i runga i te wāhi tāutanga me te taiao whakamahinga, ka taea te whiriwhiri i ngā āhua rerekē o ngā ngongo whakamahana (pēnei i ngā ngongo tika, ngā ngongo āhua-U, me ētahi atu) me ngā momo rauemi (pēnei i te maitai kore waikura, te parahi, me ētahi atu) kia urutau ki ngā āhuatanga mahi motuhake.
Te tono hua
Ko ngā whakamahana whakamatao hukapapa tētahi o ngā wāhanga matua e hiahiatia ana i roto i ngā taputapu whakamatao me ngā pūnaha hauhautanga hou. Ko tā rātou mahi matua he whakarato i te wera tāpiri hei whakarewa i te hukapapa i hangaia i runga i te mata o te pūwhakamātao, kia pai ai te mahi a te pūnaha whakamatao katoa. I roto i ngā mahi whaihua, ka whakamahia whānuitia tēnei whakamahana whakamatao hukapapa takirua i roto i ngā rūma rokiroki makariri, ngā pouaka whakamātao, ngā hauhautanga, me ētahi atu āhuatanga e hiahia ana ki ngā taiao pāmahana iti.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














