Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | He whakamahana raina waikeri mō te pouaka tio hikoi-roto |
| Rauemi | Rapa silicone |
| Rahi | 5*7mm |
| Te roa o te whakamahana | 0.5M-20M |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whakamahana paipa waikeri |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ko te mana o te Drain Line Heater mō te Walk in Freezer he 40W/M, ka taea hoki te hanga i ētahi atu mana, pēnei i te 20W/M, 50W/M, me ētahi atu. Ā, ko te roa owhakamahana paipa waikerikia 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, me ētahi atu. Ko te mea roa rawa ka taea te hanga kia 20M. Ko te mōkihi owhakamahana raina waikeriKotahi te whakamahana me te putea whakawhitinga kotahi, he nui ake i te 500 nga putea kua whakaritea mo ia roa. | |
Whirihoranga Hua
I te takurua, he iti te pāmahana, ā, he ngāwari te tio me te pakaru o te paipa wai i te rangi makariri, ka puta he raruraru me he mōrearea haumaru ki ngā kaiwhakamahi. Nō reira, i roto i te tukanga tāutanga paipa tuku wai, me whakamahi te whakamahana raina waikeri hei whakaoti i tēnei raruraru. I tēnei wā, ko te huarahi tino noa me te whai hua ki te whakaoti i te raruraru o te tio o ngā paipa wai i te takurua ko te takai i te whakamahana raina waikeri hei whakarewa i waho o ngā paipa. I taua wā anō, he taputapu motuhake anō hoki te ipu waikeri rokiroki matao mō te waikeri rokiroki matao, he mea tito mai i ngā taura whakamahana, ngā kaiwhakahaere pāmahana, ngā pūoko pāmahana, me ētahi atu, ka taea te whakamahana i te paipa i te wā e tio ana, te ārai i te tio o te paipa, ā, he mahi anō hoki ki te whakamahana.
Ngā Āhuatanga o te Hua
1. Ārai i te hukapapa o ngā paipa
I te takurua, he ngāwari te tio o ngā paipa waikeri rokiroki makariri, ā, ka kore e pai te waikeri, ka āraia hoki ngā paipa. Ka taea e te whakamahana paipa waikeri te whakamahana i te paipa i te wā e mimiti ana, ka ārai i te tio o te paipa, ā, ka pai te mimiti.
2. Te tiaki wera
Ka taea e te whakamahana raina waikeri te whakamahana i te paipa, te mahi hei whakamarumaru, te ārai i te makariri rawa o te paipa, ā, mā reira ka tiakina te paipa mai i te kino.
3. Penapenahia te pūngao
Ka taea e te whakamahana raina waikeri te whakamahana i te paipa, te whakaiti i te mahi a te papu waikeri, ā, nā reira ka penapena hiko.
4. Whakaroa ake i te roanga o te ora o te paipa
Ka taea e te whakamahana raina paipa waikeri te pupuri i te paipa kia mahana, kia ārai hoki i te huka, kia roa ake ai te ora o te paipa.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














