Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whitiki Whakamahana Paipa Wairewa |
| Rauemi | Rapa silicone |
| Rahi | 5*7mm |
| Te roa o te whakamahana | 0.5M-20M |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whakamahana paipa waikeri |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Te mana owhitiki whakamahana paipa waikerihe 40W/M, ka taea hoki te hanga i ētahi atu mana, pērā i te 20W/M, 50W/M, me ētahi atu. Ā, ko te roa owhakamahana paipa waikerikia 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, me ētahi atu. Ko te mea roa rawa ka taea te hanga kia 20M. Ko te mōkihi owhakamahana raina waikeriKotahi te whakamahana me te putea whakawhitinga kotahi, he nui ake i te 500 nga putea kua whakaritea mo ia roa. | |
Whirihoranga Hua
He pai te mahi ārai wai o te whitiki whakamahana paipa waikeri, ka taea te whakamahi mō ngā wāhi hau mākū, kore-pahū, taputapu ahumahi, paipa taiwhanga rānei, whakamahana tāke me te tāke, whakamahana me te whakamarumaru, ka taea te takai tika ki te mata o te wāhanga wera, he ngāwari te tāutanga, he haumaru, he pono hoki. He pai mō ngā wāhi makariri, ko te mahi matua o te whitiki whakamahana paipa me te rapa silicone motuhake ko te whakamarumaru o ngā paipa wai wera, te whakarewa, te hukarere me te hukapapa. He āhuatanga tōna o te ātete pāmahana teitei, te ātete makariri teitei me te ātete koroheketanga.
Ngā Āhuatanga o te Hua
He whitiki whakamahana roa pumau te whitiki whakamahana paipa, he matotoru te hoahoa, nō reira, hei tāpiritanga ki te whakamahinga whānui mō te whitiki whakamahana pumau me te whakamahana, ka taea hoki te whakamahi i ngā wāhi e hiahia ana kia whakamahana i ētahi wā.
Ngā whakatūpato mō te whakamahi i te whitiki whakamahana paipa waikeri
(1) I te wā e tāuta ana, me tata te taha papatahi rapa silicone o te whitiki whakamahana hiko o te paipa ki te mata o te paipa reo me te tāke, ā, me whakapiri ki te rīpene konumohe.
(2) Hei whakaiti i te ngaronga wera, me whakamātautau te paparanga whakamarumaru i waho o te whitiki whakamahana hiko o te paipa.
(3) Kāore e whakaaetia kia tāutahia te whitiki whakamahana paipa waikeri ki runga i te taupoki me te takai hei ārai i te kino o te wera nui.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














