| Ingoa Huawhenua | Pereti Whakamahana Uku Hiko Ā-Whārangi |
| Rauemi | Uku |
| Ngaohiko | 12V-480V, ka taea te whakarite |
| Te kaha o te mana | 125-1500W, whakaritea rānei |
| Āhua | Papatahi/Piko/Pōro |
| Huānga waea ātete | Ni-Cr, FeCr rānei |
| Awhe roangaru whai hua | 2 ki te 10 um |
| Te roa o te mahi toharite | Tae atu ki te 20,000 hāora i runga i ngā āhuatanga |
| Te whakamahana ā-roto | Momo K, momo J rānei |
| Whakamahia | Whakamahana Ukume Whero-whero |
| Ngā wāhi makariri | Kei te roa me te whānui 5-25mm |
| Te tawhiti irahiko e taunakitia ana | 100mm ki te 200mm |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te pouaka kotahi |
| Tae | pango, mā, kōwhai |
| Te rahi paerewa o te Whakamahana Ukume Infrared 1. 60*60mm2. 120mmx60mm3. 122mmx60mm 4. 120mm*120mm5. 122mm*122mm6. 240mm*60mm 7. 245mm*60mm Me te Thermocouple momo K, J rānei | |
Ko ngā whakamahana pūwero whero uku he mea hanga mai i ngā kawe wera ātete kua whakauruhia katoatia ki roto i ngā rauemi uku e tika ana. Nā te mea kua whakauruhia katoatia ki roto i te uku, ka taea te tuku i te kaha e whakaputaina ana e te kawe wera ki te rauemi e karapoti ana, e ārai ana i te wera nui o te kawe wera, ā, e whakaroa ana hoki i tōna roanga mahi. Me ārai te rauemi e whakamahia ana hei whakauru i te kawe wera, ā, me pai te mimiti me te mahi irahiko i roto i te whānuitanga kua whakaritea o te irahiko pūwero whero. Hei whakatutuki i tēnei whakaritenga, ka taea te hanga i ngā whakamahana pūwero whero uku i roto i ngā āhua āhuahanga rerekē.
Ko te tinana matua o te papa whakamahana infrared uku he uku, e whakamahi ana i tētahi wāhanga o te mata hei mata hihi, ā, e whakauru ana i tētahi koiri whakamahana. Mō ngā whakamahana infrared uku, ka taea hoki te whakamau i tētahi thermocouple ki tētahi tūranga e tata ana ki te kawe wera.
1. Ehara te pereti whakamahana uku whero i te hanganga ātete wai, nō reira kaua e pā ki te hinu, te wai me ngā matūriki kirihou i te wā e rongoa ana, e tāuta ana hoki hei ārai i te turuturu.
2. I mua i te tāutanga, tirohia mēnā kei te rite te tūranga tāutanga ki ngā whakaritenga o te Whakamahana Uku Hiko Ārai Whero-whero, me te mea hoki kei te rite te ngaohiko whakamahi.
3. I te wā e tāuta ana, me piri te whakamahana uku whero ki te tinana wera, ā, me papatahi, me tino rite te mata o te tinana wera, me te kore he āhua kore taurite.
4. Ina whakamahia te Papa Whakamahana Ukume InfraredĀta karohia te patuki pakari, te tukinga rānei ki ngā mea pakeke ka pakaru te taera uku. Ka pā te roa o te mahi ki te waea ātete koranu.
5. Mena ka kitea he pango wera te mata o te pereti whakamahana uku whero-whero i muri i te whakamahinga, he tohu tēnei kāore i te taurite te wera me te mararatanga o te tinana wera, ā, me whakatika i te wā tika kia kore ai e wera rawa.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314












