Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Huānga Whakamahana Ngongo Umu Hiko |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Ouma |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Tewāhanga whakamahana oumue whakamahia ana mō te ngaruiti, te oumu, te paraharaha hiko. Ka taea te whakarite i te āhua o te whakamahana oumu kia rite ki ngā tuhi, ki ngā tauira rānei a te kiritaki. Ka taea te whiriwhiri i te whānui o te ngongo: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm rānei. Ko JINGWEI HEATER te wheketere ngongo whakamahana ngaio, te ngaohiko me te mana owāhanga whakamahana oumuka taea te whakarite kia rite ki te hiahia. Ā, ka taea te whakamahana i te ngongo huānga whakamahana oumu, ka kakariki pouri te tae o te ngongo i muri i te whakamahana. He maha ā mātou momo tauira kāpeka, ki te hiahia koe ki te tāpiri i te kāpeka, me tuku mai e koe te tau tauira ki a mātou i te tuatahi. | |
Whirihoranga Hua
He wāhanga nui te wāhanga whakamahana oumu hiko o te oumu pakitara hiko e whakaputa ana i te wera e hiahiatia ana mō te tunu kai me te tunu. Koia te kawenga mō te whakaara ake i te pāmahana i roto i te kōhao oumu ki te taumata e hiahiatia ana mō ngā mahi tunu kai. He maha ngā wāhanga whakamahana o ngā oumu pakitara kua whakanohoia ki te wāhi rautaki hei whakarite i te tohatoha wera ōrite me te whakarato i te whānuitanga o ngā tikanga tunu kai rerekē.
Ngā Āhuatanga o te Hua
1. Te Tohatoha Wera Taurite
Mā te hoahoa pai o te wae whakamahana ka tohatoha ōrite te wera puta noa i te kōhao o te oumu. Ka āwhina tēnei ki te ārai i ngā wāhi wera, ā, ka whakarite kia ōrite te hua o te tunu me te tunu.
2. Whakahaere Pāmahana
He maha ngā wā ka tae mai ngā oumu pakitara hou ki ngā āhuatanga whakahaere pāmahana matatau e āhei ai koe ki te whakatakoto i ngā pāmahana tika mō ngā mahi tunu kai rerekē. Ka whai wāhi te whai huatanga o te wae whakamahana ki te pupuri i te pāmahana tika.
3. Te Whakamahana Tere
Mā te whakamahi i tētahi wae whakamahana kaha, whai hua hoki, ka tere ake te whakamahana. He tino whai hua tēnei ina hiahia koe ki te tere, ki te whakaiti rānei i te wā tunu kai.
4. Ngā mahi maha
Ka taea e ngā oumu pakitara te whakamahi i ngā wāhanga whakamahana maha, tae atu ki ngā wāhanga o runga me raro, tae atu ki ngā pā hau werawera. Mā tēnei whānuitanga o te whakamahinga ka taea e koe te whiriwhiri i te tikanga tunu kai e tika ana mō ngā momo tunu kai rerekē, pērā i te tunu kai tuku iho, te tunu kai werawera, te tunutunu ki te oumu, me ētahi atu.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














