| Ingoa Huawhenua | Wāhanga Whakamahana Parai Hinu Hōhonu Hiko |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | Whakaritea |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Parai |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Teihana | Whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ko te whakamahana JINGWEI te kaihanga ngongo whakamahana parai hohonu ngaio, neke atu i te 25 tau o tā mātou mahi ki te ngongo whakamahana hiko kua whakaritea.Te mana owāhanga whakamahana parai hinu hohonuka taea hoki te whakarite kia rite ki ngā whakaritenga. Ko te pane ngongo ka whakamahia e mātou te flange, ko te rauemi flange he kowiri tira, he parahi rānei. | |
Tengongo whakamahana parai hohonuHe wāhanga whakamahana i hangaia mō te whakamahi i roto i ngā parai hohonu, i hangaia hei whakarato i te whakamahana tere me te ōrite, kia mau tonu ai te wera o te kai i te wā e tunu ana, kia mau tonu ai te reka me te kai totika. Anei ngā āhuatanga o tewāhanga whakamahana hinu parai hohonu:
1. Whakamahana whai hua:?ngongo whakamahana paraie whakamahi ana i te hangarau whakawhiti whakamahana hiko whai hua, ka taea te whakamahana tere i roto i te wā poto, kia pumau ai te putanga wera.
2. Te whakamahana ōrite:kua hangaia me tētahi pūnaha tohatoha wera kua arotauhia, kia rite ai te wera o te kai i te wā e parai ana, kia kore ai e wera rawa, e makariri rānei ngā wāhi.
3. Te pakari:he mea hanga ki te maitai kore waikura kounga teitei, he ātete pai ki te waikura me te ātete ki te pāmahana teitei, kia mau tonu ai te pumau me te haumaru mō te wā roa.
4. Te tāutanga me te tiaki ngāwari:?wāhanga whakamahana parai hinu ngongoHe māmā te hoahoa, he ngāwari ki te tāuta me te whakakapi, he pai te tiaki, he whakaiti i ngā utu tiaki me te wā.
1. He whānui te whakamahinga i roto i ngā momo taputapu parai hohonu katoa tae atu ki ngā kīhini arumoni me ngā kīhini kāinga .
2. He pai mō te whakamahana i ngā momo hinu kai katoa, pērā i te hinu rēpī, te hinu pīnati, me ētahi atu.
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













