Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Te Wāhanga Whakamahana Ngongo Hiko mō te Mīhini Kohua Raihi |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Ruku |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| TeNgongo whakamahana āhua-U mō te korohū raihiHe kowiri tira ā mātou rauemi 201 me te kowiri tira 304. Ko teWāhanga Whakamahana Whakamahana Ngongo Hikoe whakamahia ana mō ngā taputapu kīhini arumoni, pērā i te kōhua raihi, te kōhua wera, te whakaaturanga wera, me ētahi atu. Ka taea te whakarite i te rahi o te ngongo whakamahana āhua-U kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. Ka taea te whiriwhiri i te diameter o te ngongo: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. | |
Whirihoranga Hua
Tengongo whakamahana o te kāpata korohū raihihe momo huānga whakamahana hiko e whakamahia ana mō te kāpata whakamahana raihi, he āhuatanga o te tino whai hua, te roa, te haumaru me ētahi atu.
Tepaipa whakamahana hiko o te kōhua raihiKo te nuinga o te wā he paipa rino kore waikura (304, 201 rānei), he waea ātete pāmahana teitei, me te paura konupora waikura tioata. Ko ēnei ngongo whakamahana hiko he mea hanga i ngā ngongo rino kore waikura kounga teitei kawemai, te paura konupora waikura pāmahana teitei, me ngā waea whakamahana hiko kounga teitei, kia pai ai te mahi whānui me te roa o te ora. I roto i te paipa rino kore waikura, ka tohatohahia ngā waea ātete pāmahana teitei i roto i te āhua porowhita. Ka whakakiia te āputa ki te paura konupora waikura tioata me ngā āhuatanga kawe wera me te whakamarumaru pai. Ehara i te mea ka whakapai ake te hanganga i te pai o te wera anake, engari ka whakarite hoki i te ōritetanga o te whakamahana. Ina haere te iahiko i roto i te waea ātete, ka horapa te wera i hangaia e te ki te mata o te ngongo whakarewa mā te paura konupora waikura, ka whakawhitia ki te wāhanga wera, ki te hau rānei, mō ngā take whakamahana.
Momo Hua
He wāhanga nui o te mīhini whakamahana raihi te ngongo whakamahana o te mīhini whakamahana raihi, ā, ko ōna momo ko ēnei e whai ake nei:
1. Ngongo whakamahana āhua-U: He pai te ngongo whakamahana āhua-U mō te kōhua raihi nui, he pumau tōna pānga whakamahana, he tere hoki te tere whakamahana.
2. Ngongo whakamahana raina: he pai te ngongo whakamahana raina mō te kōhua raihi iti, he iti tōna mana, he iti hoki te wāhi whakamahana, he pai mō te whakamahinga iti.
3. Paipa wera hiko noa: he pai te paipa wera hiko noa mō te kōhua raihi rahi-waenga, he nui tōna kaha, he tere te whakamahana, ā, he roa te ora o te mahi.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














