Whirihoranga Hua
Ko te whānui o te ngongo whakamahana āhua-U i roto i te oumu raihi he maha ngā rahi e wātea ana, pērā i te 6.5mm, 8mm, me te 10.7mm. Ko te whiriwhiri i te whānui e whakawhirinaki ana ki ngā whakaritenga motuhake o te oumu raihi, pērā i te mana me te tere whakamahana. Ko te roa o te ngongo whakamahana āhua-U ka whakaritea i runga i te rahi o te oumu raihi kia ōrite ai te whakamahana me te whai hua. He whānui te whānuitanga mana o ngā wae whakamahana oumu raihi, mai i te 50W ki te 20KW. Ka taea te whiriwhiri i te ngaohiko mai i te 12-660V. Hei tauira, ko ētahi tauira o ngā wae whakamahana he mana o te 3KW, 4KW rānei, e tika ana mō ngā ngaohiko o te 220V, 380V rānei.
He maha ngā momo rauemi hei whiriwhiri māu, tae atu ki te rino 10#, te parahi T4, te maitai kore waikura 1Cr18Ni9Ti me te titanium Ti. Ko te rauemi noa ko te maitai kore waikura 304, e kore e ngawari ki te pakaru. He maha ngā āhua o te ngongo whakamahana o te pouaka raihi koromamao, tae atu ki te momo U, te momo W, te āhua motuhake me te ngongo whakamahana hiko me te hiku wera me te ngongo whakamahana hiko ātete-pahū.
Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Ngongo Whakamahana Hiko Āhua U mō te Atamira Mahana |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete | 2,000V/meneti |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Ruku |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Āhua | kua whakaritea |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| TeNgongo whakamahana āhua-U mō te korohū raihiHe kowiri tira ā mātou rauemi 201 me te kowiri tira 304. Ko teWāhanga Whakamahana Whakamahana Ngongo Hikoe whakamahia ana mō ngā taputapu kīhini arumoni, pērā i te kōhua raihi, te kōhua wera, te whakaaturanga wera, me ētahi atu. Ka taea te whakarite i te rahi o te ngongo whakamahana āhua-U kia rite ki ngā hiahia o te kiritaki. Ka taea te whiriwhiri i te diameter o te ngongo: 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. | |
Momo Hua
E whakamahia whānuitia ana ngā ngongo whakamahana āhua-U o te pōro mamaoa i roto i ngā oumu raihi arumoni, ngā whakamahana raihi, ngā mīhini tunu raihi, me ngā mīhini mamaoa, ā, he pai hoki mō ngā wāhi tunu kai me ngā wāhi tukatuka kai.
He mea nui te whiriwhiri i ngā tawhā tika mō te wāhanga whakamahana ngongo o te poiha mamaoa hei whakarite i te mahi me te roa o te taputapu. Me whiriwhiri te whānui me te roa i runga i ngā hiahia motuhake o te poiha mamaoa, ā, me whai whakaaro te whiriwhiri i te mana me te ngaohiko ki te taiao hiko me ngā whakaritenga kawenga o te taputapu. Ka pā te whiriwhiri i te rauemi me te āhua ki te whai huatanga me te haumaru o te whakamahana o te taputapu.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314













