Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Whakamahana Whakarewa Hukapapa |
| Ātete Ārai Āhua Makuku | ≥200MΩ |
| Ātete Ārai i Muri i te Whakamātautau Wera Makuku | ≥30MΩ |
| Āhua Makuku Aurere Tūtaki | ≤0.1mA |
| Utaina Mata | ≤3.5W/cm2 |
| Te whānui o te ngongo | 6.5mm, 8.0mm, 10.7mm, me ētahi atu. |
| Āhua | tika, āhua U, āhua W, me ētahi atu. |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Wāhanga Whakamahana Whakarewa |
| Te roa o te ngongo | 300-7500mm |
| Te roa o te waea mata | 700-1000mm (ritenga) |
| Ngā Whakaaetanga | CE/ CQC |
| Momo pūrua | Whakaritea |
| Ka whakamahia te Evaporator Defrost Heater mō te whakarewa i te hau makariri, te āhua pikitia ongongo whakamahana whakarewaHe momo AA (ngongo tika takirua), ka rite te roa o te ngongo ki te rahi o tō hau whakamatao, ka taea te whakarite i tā mātou whakamahana whakarewa katoa kia rite ki te hiahia. Te maitai kore waikurangongo whakamahana whakarewa mō te whakamatao hauKa taea te hanga i te diameter o te ngongo ki te 6.5mm, ki te 8.0mm rānei, ka hiritia te ngongo me te wāhanga waea mata ki te pane rapa. Ā, ka taea hoki te hanga i te āhua ki te āhua U me te āhua L. Ka whakaputaina te mana o te ngongo whakamahana whakarewa ki te 300-400W ia mita. | |
Whirihoranga Hua
Kei roto i te hau pāmahana iti i roto i te rokiroki makariri te wai, ā, ina pā te wai ki te pūwhakamātao, ka hanga he hukapapa me te hukapapa, ka pā ki te pānga o te whakamatao. Hei whakaoti i tēnei raruraru, ka tāutahia he ngongo whakamahana whakarewa hau ki roto i te rokiroki makariri. Ka taea e te whakamahana whakarewa hau te whakaputa wera, te whakanui ake i te pāmahana o te mata o te pūwhakamātao, me te whakarewa i te hukapapa me te hukapapa.
Hei whakarite kia ōrite te pāmahana i roto i te rokiroki makariri, me whiriwhiri te tūnga o te paipa whakamahana whakarewa hukapapa i raro i te pā hau, i muri rānei i te pā hau. Mā tēnei, ka taea te tuku ōrite i te hau wera ki te rokiroki makariri katoa, kia ōrite ai te pikinga o te pāmahana i roto i te rokiroki makariri katoa, ā, ka tere ake te rewa o te huka me te hukapapa i runga i te whakapūmau. Ki te kore e tika te whakanoho o te paipa whakarewa hukapapa, ka ngāwari te pikinga o te pāmahana o te rohe, te koki mate rānei i roto i te rokiroki makariri, ka hua ake te huka me te hukapapa kāore e taea te rewa katoa.
Whakamahana Whakarewa mō te Tauira Whakamatao-hau
Te tono hua
Ko ngā whakamahana whakarewa hukapapa e whakamahia ana i roto i ngā pūnaha whakamatao me te tio hei ārai i te kohikohinga o te hukapapa me te hukapapa. Ko ētahi o ā rātou whakamahinga ko:
1. Ngā Pūnaha Whakamahana Hau:I roto i ngā waeine hauhautanga me ngā koiri whakamatao e ngawari ana ki te huka, ka whakamahia ngā whakamahana whakarewa hei rewa i te hukapapa me te whakarei ake i te whai huatanga whakamatao o te pūnaha.
2. Pouaka Whakamātao Ahumahi:Ko ngā ahumahi e hiahia ana ki te whakamatao nui, pērā i ngā whare tukatuka me te rokiroki kai, ka whakamahi i ngā whakamahana whakarewa hei pupuri i te whai huatanga o ā rātou pūnaha whakamatao me te whakarite i te kounga o te hua.
3. Ngā Rūma Matao me ngā Pouaka Tio e Haere Ana ki Roto:E whakamahia ana ngā whakamahana whakarewa i roto i ngā rūma makariri me ngā pouaka tio hei ārai i te hanga huka i runga i ngā koiri whakapūngao, kia mau tonu ai te pāmahana ōrite mō te rokiroki nui o ngā taonga pirau.
4. Ngā Taraka me ngā Ipu Pouaka Whakamatao:Ka whakamahia ngā whakamahana whakarewa huka i roto i ngā pūnaha kawe waka whakamātao hei ārai i te kohikohinga huka, kia noho pai ai te āhua o ngā taonga i te wā e kawe ana.
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















