Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Haina Whakamahana Waea Whakamahana Kūaha mō te Anga Pouaka Tio |
| Rauemi Ārai | Rapa silicone |
| Diameter waea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whakamahana | kua whakaritea |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | waea whakamahana whakarewa |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Tewhakamahana waea anga tatau whakarewaKa taea te whakarite i te roa, te ngaohiko me te mana kia rite ki te hiahia. Ka taea te whiriwhiri i te diameter waea: 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, me te 4.0mm. Ka taea te whiri i te mata waea ki te karāhe karāhe, te konumohe, te maitai kore waikura rānei. Tewhakamahana waea whakarewaKa taea te hiri i te wāhanga whakamahana me te hononga waea mata ki te pane rapa, ki te ngongo whakaheke pakitara-rua rānei, ka taea e koe te whiriwhiri kia rite ki o hiahia ake. | |
Whirihoranga Hua
TeWhakamahana Waea Whakamahana KūahaE toru ngā wāhanga o te paparanga whiri whakarewa, te paparanga whakamātao o waho, me te matua waea. E toru ngā momo o te paparanga whiri whakarewa, arā, te muka karāhe, te kowiri tira, te konumohe. He rapa silicone te paparanga whakamātao. He ngawari te rapa silicone, he pai te whakamātao, ā, he ātete ki te pāmahana teitei me te pāmahana iti, ka taea tonu te whakamahi noa i te pāmahana teitei tae atu ki te 400 nekehanga, ā, kāore e rerekē te ngawari, he ōrite te tohatoha wera, nō reira he whānui rawa te whānuitanga o te tono wera silicone.
Mahi Hua
Ko te waea whakamahana o te anga tatau rokiroki makariri he mea hei ārai i te hukapapa o te anga tatau rokiroki makariri, i te tere rānei o te whakamatao nā te ngoikore o te hiri me te whakamahana. Ko tōna kaupapa matua ko te whakamahana i te hau e karapoti ana i te anga tatau mā te whakamahana i te waea wera kia tutuki ai te pānga o te whakahaere i te pāmahana. Mā te whakatakotoranga o te waea whakamahana o te anga tatau rokiroki makariri ka taea te whakapai ake i te mahi whakamahana o te rokiroki makariri, me te whakarite i te kounga me te pānga rokiroki o ngā taonga kua rongoatia.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314















