Whirihoranga Hua
Ko te waea/taura whakamahana whiri konumohe he mea whakamahana e whakamahia ana mō te whiri, e kitea whānuitia ana i roto i ngā pouaka whakamātao, ngā pouaka tio me ētahi atu taputapu whakamatao. Ko tana mahi matua he whakarewa i te paparanga hukapapa i runga i te mīhini whakapūngao mā te whakamahana kia pai ai te mahi a te taputapu. Ko te waea whakamahana whiri he mea hanga i te koranu nikara-konupora, he pai te ātete ki te waikura me te kawe hiko. Ko te mata o te waea whakamahana whiri he mea hanga ki te rapa silicon, ki te paparanga whakamarumaru PVC rānei, ā, ka taea te whiri i te paparanga muka karāhe, te paparanga whiri kowiri tira/konumohe rānei i runga i te raina whakamahana, e whai wāhi nui ana ki te tiaki i te mata mai i te tapahi i te wā tāutanga me te whakamahinga, me te karo i te ara iahiko poto.
I te wā e rere ana te pouaka whakamātao, nā te iti o te pāmahana o te mīhini whakapūngao, ka whakapūngao te mamaoa wai i te rangi ki runga i te mata o te mīhini whakapūngao hei hanga hukapapa. Hei whakaoti i tēnei raruraru, he maha ngā wā ka whakauruhia ngā pūnaha whakapūngao ki ngā pouaka whakamātao. Ina kitea e te taputapu he matotoru rawa te paparanga hukapapa, ka whakamahanahia ngā whakamahana waea whakapūngao whiri konumohe hei whakarewa i te paparanga hukapapa. Kia oti te whakapūngao, ka mutu te mahi a te raina whakamahana, ā, ka hoki te taputapu ki te whakamatao noa.
Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Taura Waea Whakamahana Miro Konumohe mō te Paipa Wai |
| Rauemi Ārai | Rapa silicone |
| Diameter waea | 2.5mm, 3.0mm, 4.0mm, me ētahi atu. |
| Te roa o te whakamahana | kua whakaritea |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | kaiwhakarato/kaihanga/wheketere waea whakamahana whakarewa |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Ka taea te whakarite i te roa, te ngaohiko me te mana o te waea whakamahana whiri konumohe whakarewa kia rite ki te hiahia. Ka taea te whiriwhiri i te diameter o te waea: 2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, me te 4.0mm. Ka taea te whiri i te mata o te waea ki te karāhe karāhe, te konumohe, te kowiri tira rānei. Tewhakamahana waea whakarewaKa taea te hiri i te wāhanga whakamahana me te hononga waea mata ki te pane rapa, ki te ngongo whakaheke pakitara-rua rānei, ka taea e koe te whiriwhiri kia rite ki o hiahia ake. | |
Ngā Āhuatanga o te Hua
*** Te whakarewa tere: Ka tere te whakarewa i te paparanga huka, ka pai ake te whai huatanga o ngā taputapu.
*** Te roa o te ora: whakaitihia te kino o te papa huka ki ngā taputapu.
*** Te penapena pūngao: Kia pai te whakahaere o ngā taputapu, kia iti hoki te whakapaunga pūngao.
Te tono hua
Ko te whakamahana waea whakarewa whiri konumohe e whakamahia ana i roto i ngā pouaka whakamātao, ngā pouaka tio, ngā hauhautanga me ētahi atu taputapu pouaka whakamātao e hiahia ana kia whakarewahia i ia wā.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














