Whirihoranga Hua
He otinga hiko mahi-teitei a EasyHeat Heating Cable i hangaia hei tiaki i te hukapapa me te pupuri i te pāmahana i roto i ngā tono kāinga, arumoni, me ngā tono ahumahi. Mā te hangarau whakahaere-ake matatau, te hangarau whakamahana aunoa rānei, ka ārai pai i ngā paipa, ngā tuanui, me ngā taunga wai mai i te hukapapa ahakoa i te tino makariri (-40°F/-40°C), ka whakarite i te haere tonu o te mahi me te whakaiti i te whakapaunga pūngao.
1. Kua oti kē te huihui, ā, kua rite mō te tāutanga, ka ārai te taura EasyHeat Heating i ngā paipa kei huka, ka pupuri i te rere o te wai ki te -40°
2. Ka mahi te taura whakamahana EasyHeat i runga i te 120 VAC, 240 VAC rānei, ā, hei whakamahi mā ngā paipa wai whakarewa.
3. Kāore he whakamahana, kāore he mono
4. He pai mō te tāutanga o waho mō ngā raina whakamatao, whakatōtō, me te hauhautanga e pāngia ana e te pāmahana tio
5. Ka taea te whakarite i te roa mai i te 1m-20m, 23W/M.
Ngā Tawhā Hua
| Ingoa Huawhenua | Taura Whakamahana EasyHeat mō te Paipa Wai Kore-Huka |
| Rauemi | Rapa silicone |
| Rahi | 5*7mm |
| Te roa o te whakamahana | 0.5M-20M |
| Te roa o te waea mata | 1000mm, ritenga rānei |
| Tae | mā, hina, whero, kikorangi, me ētahi atu |
| MOQ | 100 ngā wahi |
| Ngaohiko ātete i roto i te wai | 2,000V/min (pāmahana wai noa) |
| Ātete ārai i roto i te wai | 750MOhm |
| Whakamahia | Whakamahana paipa waikeri |
| Tiwhikete | CE |
| Mōkihi | kotahi te whakamahana me te putea kotahi |
| Kamupene | wheketere/kaituku/kaihanga |
| Ko te mana o te hikoi-i-roto i te whakamahana raina waikeri he 40W/M, ka taea hoki te hanga i ētahi atu mana, pēnei i te 20W/M, 50W/M, me ētahi atu. Ā, ko te roa owhakamahana paipa waikerikia 0.5M, 1M, 2M, 3M, 4M, me ētahi atu. Ko te mea roa rawa ka taea te hanga kia 20M. Ko te mōkihi owhakamahana raina waikeriKotahi te whakamahana me te putea whakawhitinga kotahi, he nui ake i te 500 nga putea kua whakaritea mo ia roa. Kei te whakaputa hoki a Jingwei he whakamahana raina rerenga hiko pumau, ka taea e koe te tapahi i te roa o te taura whakamahana, ka taea te whakarite i te mana 20W/M, 30W/M, 40W/M, 50W/M, me ētahi atu. | |
Aratohu Tāutanga (Taura Kore-Huka AHB)
1. Haumaru Tuatahi: Whakamahia ngā putanga hiko 120V, 240V rānei e tiakina ana e te GFCI anake. Me whakarite kia whakawetohia te hiko i te wā e tāuta ana.
2. Horoia te Paipa: Horoia te mata o te paipa kia kore he paru, he hinu, he makuku rānei.
3. Whakamaua te Taura: Tāpirihia te taura ki te paipa mā te whakamahi i te rīpene pāmahana teitei, i ngā here rānei. KAUA E WHAKAPĀNUI I TE RAUPAPA AHB.
4. Ārai: Tākaihia te paipa me te taura ki te ārai pahuka (uara-R ≥5) hei whakanui ake i te whai huatanga.
5. Whakamātautau: Mono mai te pūwero wera, ka whakaū kei raro i te 3°C te pāmahana e whakahohe ana.
Ngā tono hua
1. Ngā taputapu whare:te whakamahana raina waikeri e whakamahia ana mō te whakarewa i ngā paipa waikeri o ngā pouaka whakamātao, ngā pouaka tio, ngā hauhautanga me ētahi atu taputapu.
2. Ngā taputapu whakamatao arumoni:te whakamahana paipa waikeri e whakamahia ana i roto i te pūnaha waikeri o ngā pouaka tio hūperamākete, ngā kāpata whakaaturanga pouaka whakamātao me ētahi atu taputapu.
3. Ngā taputapu whakamatao ahumahi:te whakamahana paipa waikeri e whakamahia ana hei ārai i te huka o ngā paipa waikeri pērā i te rokiroki makariri me ngā taputapu tio.
4. Ahumahi motuka:Ko te whakamahana waikeri whakarewa e whakamahia ana mō te ārai hukapapa o ngā paipa waikeri hauhautanga motuka.
Pikitia o te wheketere
Tukanga Whakaputa
Ratonga
Whakawhanake
i whiwhi i ngā taipitopito hua, te tuhi, me te pikitia
Ngā kīanga
Ka tukuna e te kaiwhakahaere he urupare ki te uiui i roto i te 1-2 haora ka tukuna he korero
Ngā tauira
Ka tukuna ngā tauira kore utu hei tirotiro i te kounga o ngā hua i mua i te whakaputanga o Bluk.
Te whakaputanga
whakaū anō i ngā whakatakotoranga hua, kātahi ka whakarite i te whakaputanga
Tono
Whakatakotoria he ota ina whakaūhia e koe ngā tauira
Whakamātautau
Ka tirohia e tā mātou tīma QC te kounga o ngā hua i mua i te tukunga
Te tākai
te tākai i ngā hua e hiahiatia ana
E utaina ana
Te uta i ngā hua kua oti te whakarite ki te ipu a te kiritaki
Te whiwhi
I whiwhi koe i tāu ota
He aha mātou i whiriwhiri ai
•25 tau o te wheako kaweake me te 20 tau o te wheako hanga
•E 8000m² te rahi o te wheketere
•I te tau 2021, kua whakakapia ngā momo taputapu whakaputa matatau katoa, tae atu ki te mīhini whakakī paura, te mīhini whakaiti paipa, ngā taputapu piko paipa, me ētahi atu.
•ko te putanga toharite o ia rā he tata ki te 15000pcs
• Kaihoko Mahi Tahi rerekē
•Ko te whakaritenga e whakawhirinaki ana ki tō hiahia
Tiwhikete
Ngā Hua e Pā Ana
Pikitia o te wheketere
I mua i te uiuinga, tukuna mai ki a mātou ngā taipitopito i raro nei:
1. Te tuku mai i te tuhi, i te pikitia tūturu rānei ki a mātou;
2. Te rahi, te mana me te ngaohiko o te whakamahana;
3. Ngā whakaritenga motuhake mō te whakamahana.
Hoapā: Amiee Zhang
Email: info@benoelectric.com
Wechat: +86 15268490327
Waea: +86 15268490327
Skype: amiee19940314














